Katie HolmesI

Kate Noelle Holmes

6,9
10 409 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie Holmes

Nie lubię jej bo zepsuła całkowicie film Batman : Początek. Na szczęście w Mrocznym... już nie grała. Chociaż Maggie Gyllenhaal nie pasowała za bardzo na miejsce Rachel to i tak zagrała lepiej. A co wy uważacie o jej roli w Batmanie ?

Lecho1523

że była świetna i 100 razy lepiej pasowała od Maggie na tym miejscu.

jagiel_89

Maggie odrzuca tym, że jest paskudna, powiedzmy sobie szczerze..

SHOGUN_

Zgadza się Maggie to pasztet jakich mało.

Lecho1523

ja też wolałam Katie w roli Rachel, była urocza. Maggie ma dosyć
specyficzną urodę, i mi osobiście nie pasowała. Na szczęście nie przeważyło
to na odbiorze "mrocznego rycerza", który jest boskim filmem. pozdrawiam

Catarzyna

Ja także jestem za Katie przyzwyczaił się człowiek :) aż zdziwiłem się że podmienili ją na tą... no wiecie kogo. Pasowała według mnie do tej roli jak ulał i już.

Rorschach_

E tam , jakoś dziwnie to zagrała...

Lecho1523

Z jakich przyczyn nie zagrała w TDK?

Lecho1523

grana przez nia postać w batmanie jest rewelacyjna tak jak i ona sama

Lecho1523

Dokladnie tez tak sadze. Obejrzalem kilka dni temu i tragedia, ta laska sie nadaje maks do kina dla ubogich intelektualnie. Kiepska wyjatkowo aktorka.

efc_2

czyli ty jesteś bogaty intelektualnie i musisz to okazać innym

tomucho77

W sumie filmy dla plebsu tez sa potrzebne, bo chociazby widac to po sprzedazy tak zacnej gazety, jaką jest "FAKT". Najpopularniejsza w naszym kraju. Czytana przez miliony, kochana i podziwiana. Wierzą w każde jej slowo, a obrazki typu 'siedemnastolatek' upajajacy sie tekstami "FAKTU" wracajacy z zawodowki w autobusie sa bezcenne.

I co taki biedak ma ogladac? Katie Holmes oczywiscie, ktora kocha i podziwia, a nie wiedzi, ze jest pruderyjna, tepa i beznadziejna aktorzyną.

efc_2

czyli ty nie jesteś plebsem tak podkreśl to dobitniej

tomucho77

ściemnia :)

Lecho1523

Bachlede Curus niech dadza.. pomacha cycorami moze znow jakiego zachaczy co ja zbrzuchaci i bedzie szczesliwa

adiman

Najpierw trzeba miec cycory żeby nimi machać.

tomucho77

Katie ich nie ma.

Lecho1523

Katie właśnie ma a nie ma ich bachledowa

Tu masz ciulu jej fotke i sam oceń jej cycki...
http://mobini.pl/upload/files/129/525/939/784/425/010_Katie_Holmes_c1.jpg

tomucho77

Małe zwisające, nic specjalnego.

Lecho1523

Czyli lubisz gdy kobieta ma krowie wymiona zamiast piersi

tomucho77

Lubie normalne kształtne piersi a nie jakieś zwisy.

tomucho77

no to pewnie jej kształt piersi przed ciążą, ostatnio widziałam jakieś jej zdjęcia nowsze, to miała baaaardzo zwisające niestety:<

Eryniae

Niestety taki jest urok piersi kobiecych przed ciążą są piękne a w czasie i po są obwisłe.

tomucho77

Katie ma śliczne piersi,podobne do moich:)moje bardziej jędrne bo młode:)

Sol1987

Pokaż.

Lecho1523

oj oj, skoro Maggie Gyllenhaal zagrała lepiej niż katie (bo tej czesci batmana z katie nie ogladałam) to chyba musiała byc to jakaś potężna porażka ponieważ M.G. zagrała moim zdaniem bezpłciowo, płytko, bez charakteru i mdle. aż się boję zobaczyc w takim razie batmana początek:)

Eryniae

ale widze ze sie konstruktywna wypowiedz wywiazala... hehe

Lecho1523

Żałuję, że Katie nie zagrała w "Mrocznym Rycerzu" bo Maggie to porażka.

Lecho1523

oj zepsuła każdy film jaki z nią widziałam :( a zaczynając od jeziora marzeń.

butterflysuicide

Co znaczy zepsuła ?

tomucho77

W moim przypadku, zepsuła chęć oglądania czegokolwiek z nią.

butterflysuicide

A co cię tak razi w niej ?

tomucho77

Jej dennośc, w każdej roli jest dokładnie taka sama, nie wyobrażam sobie jej w roli kultowej, ma nudną mimikę twarzy, nudną twarz ogólnie, zapadła mi w pamięć jedynie dlatego, że jest kompletnie niezapadająca w pamięć xD

butterflysuicide

Cóż ja mam inne zdanie w każdej roli jest świetna, twarz ma cudowną, mimikę fantastyczną, każdy film w którym wystąpiła zapadł mi w pamięci.

Lecho1523

A według mnie i Kate, i Maggie były w Batmanach beznadziejne. Ja do roli Rachel zatrudniłabym aktorkę bardziej zapadającą w pamięć, z większą charyzmą i charakterem, bo w końcu to miała być silna kobieta, a nie jakaś słodka panienka (jak Holmes). Co do Maggie... ach, ciężko coś o niej powiedzieć. Była absolutnie nijaka, a właściwie po prostu jej nie było, ginęła marnie w starciu z każdą postacią. Holmes była sto razy lepsza, a i tak kiepska.

bunnylune

... a tą aktorką jest Katarzyna Cichopek.

tomucho77

Zdecydowanie, to jest aktorka, która zdetronizowałaby konkurencję. Aż się zdziwiłam, że nie dostała angażu. No proszę państwa, Bale w roli Batmana? To ma być żart? Przecież to idealna rola dla MROCZEK TWINS! Ponadto byłam w wielkim szoku, że Jokera nie zagrał Karolak. No ale w sumie twórcy to przewidzieli, Joker miał się uśmiechać, a uśmiech pana Karolaka jest na tyle przerażający, że widownia uciekłaby w popłochu. Ach ci producenci, zawsze głowa na karku!

bunnylune

Kochasz ironię i sarkazm ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones