Katie HolmesI

Kate Noelle Holmes

6,9
10 409 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie Holmes

Niech wraca do telenowel...albo przynajmniej na mały ekran :/

HoneyBunny

Zauważyłam koleżanko, że Twoim hobby jest złośliwe komentowanie aktorek..O co Ci chodzi??? Po co piszesz takie niemiłe rzeczy??? Co masz do Katie?? Nie jest aktorką na miarę Meryl Streep, ale talentu jej nie brakuje. Widziałaś choć jeden film z nią?? Jest młoda, naturalna, śliczna, sympatyczna. Swą szczerą, naturalną i wzruszającą grą zachwyca każdego, kto ją zobaczył. Nie rozumiem Twojej sugestii by wracała do telenowel, skoro nigdy w nich nie grała. To, że zaczynała w serialu, który jest jednym z najwspanailszych seriali o młodych, nie znaczy, że jest gorsza. Widziałaś "Wizytę u April"? Katie gra tam świetnie, jest cudowna. Albo "Porzucona"? Może nie ma za dużo ról w swoim dorobku, ale jeszcze pokaże na co ją stać. Tymczasem nie obrażać mi Katie!!!
Za to winszuję Twojego wyboru. Uważasz, że Liv Tyler jest utalentowaną, dobrą aktorką?? Zaczęła w teledyskach tatusia, który ją wypromował, a świat poznał ja w tandentym "Armageddonie". Niech ona w ogóle nie wraca na żaden ekran!!!

HoneyBunny

Wybacz szczerość, ale czy ty masz jakieś kompleksy?! Że jeździsz po wszystkich najładniejszych aktorkach? Najpierw cudna Bellucci, a teraz Holmes. Ty idź do jakiegoś specjalisty to może on ci pomorze pozbyć się kompleksów, nie jestem psychiatrą, ale myślę, że siedzenie przed komputerem i obsmarowywanie najpiękniejszych aktorek ci nie pomoże. Katie jest bardzo zdolną i piękną aktorką, a to, że to właśnie telewizyjny serial „jezioro marzeń” pomógł jej się wybić to tylko powód do gratulacji, bo naprawdę nie wielu się to udaje. Poza tym moja żona ją bardzo lubi i poczuła się urażona twoją zawistną wypowiedzią, a to mi się nie podoba. Na koniec ponawiam prośbę żebyś się gdzieś zgłosiła.

Vampirek

Dziękuję mężu za wsparcie. To się nazywa udane malżeństwo. Buziaki:*

lady_akira

Rzeczywiście aktorka z niej srednia, uroda przecietna - przepraszam padło wczesniej słowo Bellucci - więc wg mnie (własnie WEDŁUG MNIE) to Monica jest piękna i utalentowana ;) Uwielbiam patrzec na tę kobietę :D Choć oczywiscie preferuję mężczyzn. To jest tak - nie znoszę, nie znosiłam i znosić już nigdy nie będę "Jeziora Marzeń", bo dla mnie to nie dość, że nudny to jeszcze 'papkowaty' serial dla amerykańskiej młodzieży o ... niby życiowych priorytetach (miłość itd.), ale ja go po prostu nie trawię ! I takie Holmes, sposob jej gry, mimiki twarzy też nie. Widziałam z nia kilka filmów - zazanaczam, ze to nie jest oszałamiający dorobek, bo tez w wielu dobrych to ona nie zagrała. Uważam, że dziewczyna jest nieco anemiczna i drętwawa. Rzeczywiście jakiekolwiek porównanie do Streep nawet za 20 lat będzie raczej nie na miejscu :/ Osoba publiczna jak gdzieś pisałam to z założenia ta, która wystawioa swoje życie zawodowe jak i publiczne na ocenę innych - wieć ja nie trawię jej też za związek z Cruisem :/ To jest żenada ... Dwaj wariaci ...
POZDRO DLA FANÓW BELLUCCI :)

MADLEN

Naprawdę cieszy mnie to, co powiedziałaś cudownej Monice Bellucci:) miło mi słyszeć komplementy na jej temat, i na dowód wdzięczności postaram się żeby moja wypowiedź ni brzmiała wrogo:) Niestety nie zgadzam się z tobą odnośnie, Katie Holmes ona również jest utalentowaną aktorką, i choć nie jest tak piękna jak Bellucci to i tak uważam ją z naprawdę ładną aktorkę, a najbardziej w niej mi się podoba to, że jest naturalna i nie kreuje się na jakąś pustą pindę. I jeśli chodzi o „Jeziora Marzeń” to sądzę, że to jest naprawdę fajny i ciekawy serial. I jeszcze chciałem dodać odnośnie jednego i drugiego, że moja żona bardzo lubi Katie Holmes i „Jezioro Marzeń” a ja nigdy nie miałem wątpliwości, że ona ma bardzo dobry gust:) Dzięki za pozdrowienia:)
Przede wszystkim chciałem pozdrowić moją wspaniałą żonę, a zaraz po niej wszystkich fanów Monici Bellucci i ciebie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones