Katie HolmesI

Kate Noelle Holmes

6,9
10 409 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie Holmes

wygląda jakby chciała płakać ale za mało jej zapłacili....grać nie umie....nie wiem co jeszcze ale nie przekonam się do niej- jest feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee beznadziejaaaaaaaaaaaaaaaaa

użytkownik usunięty
BTKA

A ty pewnie wyglądasz jakbyś nie chciała płakać a płaczesz :) Nie wiem jak o kimś można mówić feee, a już o tak ładnej dziewczynie....Ale takie dziewczyny już niektóre są-druga ładna i zdolna to trzeba ją nawyzywać...zazdrośnice(oczywi ście mówię o niekórych ;)

no tak....bo ty jesteś jej tak wielkim fanem że się nawet nie zalogujesz stając w jej obronie... ja jej nie trawie- I TRUDNO!! tak bardzo cię to boli?? mam gdzieś jak ona wygląda, ale pięknością nie jest- aktorką- żadną!! zagrała w jakimś dobrym filmie?? stworzyła kiedykolwiek jakąś porządną kreację filmową?? podsumowując gwiazdą nie jest i nie zostanie- to jest moje zdanie, a z twoim i tak się nie liczę:] PZDR

użytkownik usunięty
BTKA

Nie jestem jej fanem i każdy ma zdanie jakie chce,chodziło mi jedynie o to że pisać o kimś że jest feee/beznadzieja jest łatwo,ciekawe gdyby ktoś tak o tobie powiedział albo napisał czy byłoby ci przyjemnie....I nie bronię jej, tylko czy nie lepiej napisać że sie kogoś nie lubi jako aktora/osobe?Ale to oczywiscie twoja sprawa, pisz co chcesz, chodziło mi o zwykły szacunek dla drugiej osoby...pozdro..a i rejestrować mi się nie chce ;)

użytkownik usunięty

Ona jest śliczna i ma takie piękne smutne oczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones