Katie HolmesI

Kate Noelle Holmes

6,9
10 409 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie Holmes

nie wie ktos moze czemu nie zagrala w drugiej częsci Batmana pt."the dark knight"?(Mroczny rycerz"?)
z gory dziex za odp.

monica_93

Na pewno jej wielki mąż nie wyraził zgody na kolejne przedsięwzięcie-chce z nią mieć ponoć więcej dzieci,to niech baba siedzi w domu,a nie szlaja się po planach,lub też....pani Holmes raptem zaczęła mieć większe aspiracje filmowe,mając Cruise'a u boku....A któż to dojdzie prawdy...?
Marna z niej zresztą aktorka,więc niech już lepiej zajmie się swoją największą rolą:byciem żoną scientologa-Cruise'a i matką licznej gromadki ich wspólnego potomstwa.

Attos

ahahah tak samo pomyślałem pewnie to nie jest zgodne z ich piepszniętą religią :D Katie ładna młoda dziewczyna nie wiem czemu wyszła za starego Tom'a. Ma mentalność lasek w jej wieku że wychodzi za typa który jest starym prykiem i jest o 16 lat od niej starszy.

monica_93

A czy to nie wszystko jedno czemu? Najważniejsze, że nie zagra, bo drugiego takiego bezpłciowca i drewniaka to ze świecą szukać, więc niemal każda inna byłaby lepsza.

Lena_Borgia

Nie wiem czemu nie zagra. Ale bardzo się z tego cieszę. Z całej obsady była najsłabsza. Obsadzenie jej w roli Rachel Dawes była wielką pomyłką. Maggie Gyllenhaal jest o wiele lepszą aktorką.

Eriu

Co nie zmienia faktu ze tez byla beznadziejna. Z dwojga zlego wole Holmes, bo pomimo irytujacego glosiku i braku zdolnosci aktorskich, jest znacznie ladniejsza. Ale to kwestia gustu.

_REX_

Ja także wolę Holmes, bo przede wszystkim, to ona była PIERWSZA a największą pomyłką w obsadzie TDK jest Gyllenhaal, bo wymienianie aktorów w kontynuacjach to ogromne błędy filmowców. Ja sama tego nienawidzę.

Lena_Borgia

Drewniana była przez scenariusz. A, że jest beztalencie to swoją drogą

monica_93

Bo Tomek sie nie zgodził.

Poza tym ona jest tak irytująca na ekranie że dobrze się stało. W dodatku cały czas mni sie kojazy z Jeziorem Marzeń (tu sie jeszcze nadawała) i poprostu mi nie pasuje w jakiejkolwiek innej produkcji.
Choć tego że jest ładna to oczywiście nie zaprzecze, to jednak ten jej głosik i te śmieszne tiki... no wybaczcie - ale mnie to poprsotu wkurza.

Maggie lubie za sekretarke i za Donniego Darko - ale TDK jeszcze nie widziałem więc tu nie będe sie wypowiadał:)

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones