Katie HolmesI

Kate Noelle Holmes

6,9
10 409 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie Holmes

ha, to śmieszne!!!!! z tutejszych ciekawostek wynika że ona przewyższa go o 5 cm!!!!!!! czy to możliwe???

elinka_p

Zwykle jest tak że aktorzy zawyżają swój wzrost szczególnie Ci niscy. Nietrudno się zorientować że Tomek Cruise należy raczej do tych niższych, to prawda że Katie jest od niego wyższa. Wątpiłabym jednak czy tylko o 5 cm czy też jest to więcej. Z tego co pamiętam oglądając ich w razem to jest to różnica wzrostu "o głowę" czyli pewno 5-7 cm. Tak coś mi się wydaje. Pozdro :)

Joern

:/:/:/:/:/ Ja jestem Maciek W i mam 1,75cm. Ja chce o 10cm więcej !!!. Chciałbym od razu zwrócić uwaga na fakt iż pije mleko. Chociaż samo mleko z kartonika jest ble, więc pije cacao :D

Szajba

Co do samego mleka to się zgadzam, jest obrzydliwe :P brr aż mnie wzdryga.. Nie bój żaby Maciek możesz jeszcze urosnąć, mój tata cały czas się chwali że urósł na prawdę dopiero na studiach. :P
Ps. Ja mam 1,71 metra i się nie chwalę :P

Joern

no, od tego powinniśmy odjąć jeszcze szpilki...;P

roxa_losica

Hehe no tak rzeczywiście szpilki..mały problemik wynikł nam teraz w tej sytuacji. W każdym razie Tomek jest od niej niższy :P

Joern

no, od tego powinniśmy odjąć jeszcze szpilki...;P

roxa_losica

teraz wszystkie noszą szpilki nawet w filmach jak jest scena ze sprzątają lub podlewają kwiatki mają szpilki np. 'Omen" i właśnie tez od razu pomyślałem że szpilki ją zawyżają

Sidewinder

Wg najbardzie chyba miarodajnej IMDb Cruise to 170 cm a Katie 178 (w szpilkach dobrze ponad 180)

Joern

Zwróciłaś uwagę na to , że ona chodzi na szpilkach, zwłaszcza na óżnych galach, rozdaniach nagród itp. Miłość jest ślepa, a serce nie sługa:)

elinka_p

Jak to czy to możliwe? To chyba normalne, że niektórzy są wysocy, a niektórzy niscy. Nie widzę w tym nic dziwnego i śmiesznego.

zwijezda

ja mam 180 a moj facet 172 i jakos zyjemy:)
zdarza sie

elinka_p

za to ja jestem kurdupel i nawet Tomcio Cruise jest ode mnie wyższy.... a trzeba było jeść kaszkę mannę jak to mawia mój tata... ale teraz to już za późno
P.S. MLEKO JEST PASKUDNE!!!!!!!!!

elinka_p

Czytałam gdzieś że Tomek ma robione na zamówienie buty na jakiejś grubszej podeszwie, ale ciekawe,czy to prawda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones