Katie HolmesI

Kate Noelle Holmes

6,9
10 409 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie Holmes

to siostra blizniaczka joanny jablczynskiej z nawspolnej porownajcie sobie je obie ; )) identyko

BriT

no sorry, gdzie jakiejś jabłczyńskiej do pięknej katie holmes. w ogóle nie widzę podobieństwa!!

Deb

A ja widzę...
Szczególnie na tym zdjęciu...

kapeczka94

Jest niewielkie podobieństwo, ale tylko na tym zdjęciu. Wcześniej nie zwróciłam uwagi :)

BriT

Taaa.... Jasne....
Rusin jest do niej bardzje podobna

BriT

No jasne ze masz racje odrazu kiedy jabluczynska weszla na ekrany tvnu to zobaczylem podobienstwo... i w zachowaniu i w wygladzie

BriT

Masz rację. Zwróciłem na to uwagę w Batmanie. Ma bardzo podobny wyraz twarzy. Ale nie na wszystkich zdjęciach to widać - generalnie Holmes jest nieporównywalnie ładniejsza od jabłczyńskiej (nikomu nie ubliżając).

BriT

Masz rację. Zwróciłem na to uwagę w Batmanie. Ma bardzo podobny wyraz twarzy. Ale nie na wszystkich zdjęciach to widać.

BriT

gdziesz tu to podobienstwo... ? ? ?

ja tego wogóle nie widze ....


pzdr

BriT

Powiedziałbym: amerykański odpowiednik. Jest zdecydowane podobieństwo. Myślałem, że tylko ja to zauważyłem. Cieszę się, że bynajmniej.

47Hitman

oO ano jest jest obydwie sa fajne ; p

BriT

no dobra.. mozna by rzec ze.... oczy,nos i kosci policzkowe sa podobne ale .... 100% podobienstwa nie ma

Flicka

:-/ Nie widze wogole podobieństwa ;///

Bover0

a ja uważam że są do siebie podobne

BriT

robia podobne minki i tyle
jabłczyńska jest brzydka
a katie piekna

i nadodatek pewnie jablczynska chce sie zrobic na katie holmes i dlatego tak robi ;P
tez jestem brunetka i jak zrobie mine a'la Katie to tez jestem do niej podobna

wielkie rzeczy ;P

BriT

W życiu !! Katie jest od niej sto tys ladniejsza !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones