Kaya Scodelario

Kaya Rose Humphrey

7,4
19 994 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kaya Scodelario

szkoda, ze wszyscy oceniają ją za wygląd, zapominając o tym, że jest to portal FILMweb a nie
WYGLĄDweb.
daję 1/10 bo nię mogę patrzeć na to, że tak okropna aktorka ma ocenę 8, gdyby nie ten fakt
dałabym 2/10

smokexthat

filmweb to ranking popularności, a nie talentu. taka prawda.
a co to Kai to w skinsach zagrała fajnie ;) nic więcej nie widziałam

smokexthat

Filmweb ma ranking tak stosujący się do rzeczywistych osiągnięć aktorów, jak flora i fauna Hogwartu ma się do naszej. Ludzie oceniają za to, jak lubią postać albo za wygląd, zresztą dla większości istnieją oceny 1 i 10, innych nie ma.

Z czystej ciekawości - w czym Ty ją widziałaś, że taka niska ocena? W "Skins" zagrała, niestety, słabo, gdy dali jej większą rolę w sezonie trzecim i czwartym (no, końcówka wypadła lepiej), choć to akurat wina scenarzystów, którzy chyba sami za bardzo nie wiedzieli, co ona ma grać. W takim "The Truth About Fishes" wypadła całkiem nieźle, podobnie jak w innych filmach. Wszechstronną aktorką niestety nie jest, ale w określonym typie ról jest naprawdę dobra i jej wychodzą, więc nie wiem, skąd wniosek, że jest "okropną aktorką".

LemonadeChan

taka jest cena wolności w internecie - każdy laik i idiota może się wypowiedzieć na wszystkie tematy, każdy może założyć bloga o filmach czy książkach i aspirować do opiniotwórczego źródła informacji i wiedzy i być nawet uważanym przez niektórych za takie źródło.

LemonadeChan - z ciekawości, dlaczego uważasz, że w skinsach grało słabo? :) wg mnie razem z gościem, który grał cooka wypadła najlepiej ze wszystkich aktorów 2 generacji (szczególnie w odcinku o sobie w 3 serii). w moim odczuciu była dość przekonująca jako porąbana, dziwna, zagubiona nastolatka, która właściwie sama nie wie, czego chce. inna sprawa, że postać effy jest faktycznie niespójna i te jej przemiany jakoś w ogóle nie trzymają się kupy. stąd np. ta paranoja w 4 sezonie może być miało wiarygodna, ale sprzeczałabym się, czy to przez grę Kai, czy przez to, że to co zrobili z tą postacią jest zwyczajnie niezrozumiałe i pozbawione psychologicznego prawdopodobieństwa.

smokexthat

Mnie jakoś irytuje, nie wiem dlaczego. Z niecierpliwością czekam na ekranizację "Więźnia Labiryntu", ale fakt że ona tam gra trochę mnie zniechęca.
I skoro mówisz, że ona ma taką wysoką ocenę za wygląd, to chyba jestem z innej planety, bo mi się wcale nie podoba.

asddfg

Nie można powiedzieć że jest brzydka czy coś, przecież nie ma krzywej twarzy ani nic, ale mnie też się nie podoba, nie nasz gust. jednak wystarczy spojrzeć na wiele wpisów tutaj, albo podsłuchać rozmowę fanów skinsów, by usłyszeć jaka "jest piękna blablabla 10/10"

smokexthat

Tak, nie mówię od razu że jest brzydka, bo wiadomo, każdy jest piękny na swój sposób bla bla...
A w Skinsach.. nie wiem, nie kupuję jej. Może przez fakt że jej postać byłą ciągle taka.. nieszczęśliwa. Te niektóre momenty był żenujące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones