Keanu Reeves

Keanu Charles Reeves

8,2
88 356 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keanu Reeves

Witam mam pytanie.Czy znacie adres Keanu ??? Czytałem stare tematy i w jednym z nich Sandra napisała że chciałaby wysłać do Keanu list i chciałaby pojechać i zrobić sobie zdjęcie na tle jego domu , dlatego pytam o adres bo wydaje mi się że go znacie jak pisało tak w tematach.

Kawałek tego tematu , Sandra tak pisała:W przyszłym roku prawdopodobnie wybierzemy się z mężem do Chicago (mamy tam kuzyna) i przy okazji zamierzam zafundować sobie taką małą objazdówkę po Stanach: NY, LA, Waszyngton. Będąc w LA nie omieszkam zwiedzić West Hollywood -i tak z czystej, dziecinej próżności obiecałam sobie, że zrobię sobie zdjęcie na tle domu Keanu:)

POMÓŻCIE PROSZĘ WAS :)

NEO303

Adres Keanu: 9024 Thrasher Avenue
West Hollywood
CA, 90069 USA

Adres jest 100 % pewny, koleżanki z Club Keanu kilka razy były na miejscu i mają zdjęcie na tle domu :) Niestety nigdy nie spotkały tam samemgo Keanu. Może ktoś z nas będzie miał więcej szczęścia .

Alike64

Bardzo dziękuję :) Czy to jest adres tego domu który Keanu kupił , ten co ma 50 metrowy basen ??? Czy mogłabyś te zdjęcia wziąć od nich , chciałbym zobaczyć ??? :)
jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :)

NEO303

Jeszcze chciałbym cię zapytać o parę rzeczy , ty masz ten adres od tych koleżanek z Club Keanu??? One były u niego w którym roku ???
proszę odpowiedz na te pytania i na tamte poprzednie bo zależy mi na tym bo czytałem że on kupił dom i czy to jest adres tego domu ???
Club Keanu masz tą stronkę??? znasz te koleżanki co były tam ???
nie obraź się że zadaje takie głupie pytania ale chciałbym wiedzieć wszystko dokładnie.Proszę o odpowiedź
POZDRAWIAM :)

NEO303

Napisze jeszcze raz Alike64 nie gniewaj się na mnie za te głupie pytania ale proszę cię odpisz na nie bo chciałbym wiedzieć wszystko dokładnie :)
jeszcze raz proszę cię i pozdrawiam :)

Alike64

Cześć, czy ten adres jest nadal aktualny?

NEO303

Weź się tu skontaktuj z co niektórymi nawet wolnego tematu nie zrobią :(:(:(

sea

To prawda,trudno się skontaktować chyba że napisać komentarz tylko ona nie ma nic na blogu :( i nie mam jak się skontaktować.Może przeczyta.OBY

NEO303

Hej NEO!! :) Nie zaglądałam tu kilka dni, stąd brak odpowiedzi . Te koleżanki z Club Keanu , tak. Były w roku 2005 i 2006 chyba jeśli się nie mylę. Link do Club Keanu na wszelki wypadek podaję:

http://www.club-keanu.com/modules/altern8news/

Tak, to jest adres nowego domu ,który Keanu kupił i już od dłuższego czasu remontuje. Jak one były w LA to trwał remont zzewnątrz też. Mam kilka zdjęć, jeśli chcesz wyślę Ci mailem.
Mój mail: Alinka64@hotmail.com .

POzdrawiam

Alike64

Alike64

Tak bardzo chciałbym żebyś mi wysłała te zdjęcia , adres mojego e-maila jest na moim blogu ale na wszelki wypadek podaję : neo303@poczta.onet.eu
napiszę do ciebie e-maila zaraz :)
jeszcze raz wielkie dzięki :) pozdrawiam

NEO303

Neo, mam nadzieję, że fotki dotarły.
Pozdrawiam

Alike64

Dotarły :) Dziękuję bardzo :)
pozdrawiam :)

NEO303

Alike wysłałem Ci e-maila przed chwilą.Prosiłbym Cię o odpowiedź :)
Nie gniewaj się że Ci zawracam głowę.
pozdrawiam :)

NEO303

POtwierdzam, to ten sam adres:) Czyli właściwy:)

Ja mam go wprawdzie z innego źródła, ale jest na bank dobry - wystarczy wpisać w Google Earth...I pokazuje się domek (mega-garaż) z długim basenem na froncie:)

sandra_2

Jeszcze raz dziękuję tobie Alike i tobie Sandra.Zapraszam wszystkich do mnie na bloga , napisałem pierwszą swoją ankietę w pierwszym temacie pt:
Keanu opowiada życie na planie Matrixa - wywiad.I tam się znajduje ta ankieta pod wywiadem.Byłbym wdzięczny za uzupełnienie jej.
PS:Blog na filmwebie :)
pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

NEO303

Na listy to on raczej nie odpisze. Szansa na to jest wlasciwie zadna. Ale spotkac swojego idola na zywo to by bylo cos :)
Moze kiedys mi sie kiedys uda(jestem pozytywnie nastawiony na to, o dziwo :P).

Szajba

Masz rację to byłoby coś :).Bardzo chciałbym spotkać Keanu :)
A ty szajba wybierasz się do West Hollywood , bo napisałeś że jesteś pozytywnie nastawiony???

NEO303

Jeszcze chciałem dodać żebyś wpadł do mnie na ankietę , chciałbym wiedzieć co myślisz znajduje się na samym dole u mnie na blogu (na filmwebie) :)
I inni niech też wpadną to moja pierwsza ankieta bo jestem tu od niedawna :) :) :)
Wpadnijcie :) :) :)
:) :) :) :) :)

NEO303

Tzn ja na pewno w Polsce na stale mieszkac nie bede. Chcialbym bardzo w Ameryce gdzies mieszkac :)

Szajba

Chyba że tak.Powodzenia w przeprowadzce :)
Mam do ciebie szajba jeszcze jedno pytanie.Masz u siebie na blogu ankietę w temacie Keanu Reeves - wszystko na jego temat.I ja tą ankietę uzupełniłem i napisałem jeszcze w tym komentarzu żebyś wpadł do mnie na ankietę i jeszcze do tej pory nie wpadłeś.Chciałbym wiedzieć dlaczego :)
Mógłbyś mi napisać dlaczego jeszcze nie wpadłeś (nie lubisz mnie czy co)?
pozdrawiam :)

NEO303

Sorki szajba nie zauważyłem dokładnie że się wpisałeś :)
Dzięki za wpis :)
jeszcze raz sorki
pozdrawiam :)

NEO303

Szajba przepraszam cię.Nie gniewaj się na mnie , bo nie zauważyłem , że wypełniłeś ankietę , a ja myślałem że nie wypełniłeś jej bo mnie nie lubisz czy co??? Napisałem u ciebie w komentarzu że mam ankietę i żebyś uzupełnił a ty żeś nie uzupełnił , a ty wtedy nie uzupełniłeś.I myślałem że teraz też nie uzupełniłeś ale jednak uzupełniłeś.
Polubiłem Cię i nie chciałbym żebyś się obraził na mnie. :(
Jeszcze raz sorki
pozdrawiam :)

NEO303

Ej spoko. Nie gniewam sie :) Ja mam po prostu taki zaplon ze nawet po kilku tygodniach moge odpisac :P Pozatym zalogowealem sie wczoraj dopiero po moim ostatnim wpisie tutaj :)
Takwiec. No problemo. Dodaje Ciebie i cala reszte tutaj do ulubionych.
Pozdrawiam.

Szajba

Cieszę się :) Wiesz , nie zauważyłem że uzupełniłeś ankietę i źle cię osądziłem.Od teraz będę uważał i patrzył dokładniej.Myślałem że mnie nie polubiłeś i dlatego nie uzupełniłeś tej ankiety.Ale jednak uzupełniłeś.
Jeszcze raz dzięki :)
Ja też dodaję ciebie do ulubionych i całą resztę :)
pozdrawiam :)

NEO303

Hej, dla Neo303 i wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć dom Keanu: tu możecie zobaczyć sceny z filmu (?), który był kręcony w domu, którego obecnym właścicielem jest Keanu.

http://keanuweb.com/en/community/display_kreb8872.html

Pozdrawiam wszystkich :)

Alike64

Wielkie dzięki Alike :)
Byłbym wdzięczny gdybyś mogła napisać jeśli coś znajdziesz tak jak teraz
Fajny był ten filmik :)
Jeszcze raz dzięki
Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones