Keanu Reeves

Keanu Charles Reeves

8,2
88 356 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keanu Reeves

Nie wiem jak wam, ale mnie okropnie denerwuje jego sposób mówienia. Jest trochę drętwy, bez wyrazu, każdą kwestię wypowiada w podobny sposób, podobnym tonem. Możliwe, że to wina tylko barwy głosu, ale czasami przez to trudno jest się skupić na jego grze.

miss_obscene

Racja, czesto ma ten sam ton glosu, jednak polecam zobaczyc go w 'Thumbcucker' badz 'I love you to death' - swietnie modeluje tam glos.

MarinFrist

Na przykład wczoraj, latając po kanałach, natknęłam się na "Słodki listopad". Mimo,że romansidło, to moim zdaniem bardzo dobry film. Tyle, że wypowiadane przez Keanu kwestie często bardzo psuły sceny.

miss_obscene

przeczytaj niewiem,czy to artykuł, czy felieton na filmwebie , a następnie pooglądaj film Moje własne Idaho..... Uważnie patrz idobrze słuchaj on jest najlepszy z calej obsady,... wszyscy sa świetni... a film piękny

miss_obscene

przeczytaj niewiem,czy to artykuł, czy felieton na filmwebie , a następnie pooglądaj film Moje własne Idaho..... Uważnie patrz idobrze słuchaj on jest najlepszy z calej obsady,... wszyscy sa świetni... a film piękny

użytkownik usunięty
miss_obscene

powtórzę się, ale uważam, że lepiej grał, gdy był młody, w pierwszych swoich filmach..

no osobiscie uwazam ze on ma boski glos. ostatnio nawet sobie zdalam sprawe ze ma taki inny glos :)

użytkownik usunięty
miss_obscene

mnie tam bardyo podoba mi się jego barwa głosu;] szczególnie w Constantine i MAtrixie

miss_obscene

a mnie denerwuje jakoś ogólnie, psuje mi cały film

miss_obscene

Jak dla mnie bardzo dobrze robi narracje
https://www.youtube.com/watch?v=GWYHcmRNwPE

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones