Keanu Reeves

Keanu Charles Reeves

8,2
88 356 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keanu Reeves

Hej;]
Wiecie może gdzie można znaleźć piosenki tego zespołu? Z góry dziękuję za pomoc =)
Pozdrawiam;P

keira_c

Możesz sobie ściągnąć.
Ja osobiście nie gustuję w tego typu muzyce ale przyznaje, że Keanu ma całkiem niezły głos. :)

darkgate

keanu nie spiewa,on gra na basie :). a piosenki sa nawet nawet... :)

darkgate

;)A nie wiecie może skąd można je ściagnąć?;P Chodziłam po różnych stronkach, ale znalazłam tylko 30-sekundowe urywki.
Dzięki za pomoc:)

keira_c

Emule :) Żadnej innej strony nie znam. Tak dla ciekawości dodam, że Keanu już nie gra w tym zespole :(

Szajba

No niestety nie gra.Po odejściu grał w zespole o nazwie Becky,ale tez odszedł. polecam programik bearshare,tam sa wszystkie ich songi :)

Perla

Perła ale Reeves śpiewa w utworze Rain. Ja przynajmniej mam tę wersje gdzie daje głos (specialnie ściągnęłam właśnie tą). No i przyznaje, że tylko tę piosenke słyszałam.

darkgate

Masz rację :),Keanu spiewa także piosenkę "Isabelle"(sam ja napisał dla swojej chrześniaczki,ale spiewał ja tylko pare razy na koncertach).I to tylko te dwa wyjątki,reszte spiewa taki inny koleś :)
Pozdro

Perla

Hej;]
Dzięki bardzo za pomoc!:)
Pozdrawiam!

keira_c

Dogstar to totalna zenada. hehee nie znam sie na muzyce za bardzo ale w zyciu wiekszego dziadostwa nie slyszalam. dobrze ze juz tam nie gra. heh. juz z dwojga zlego wole go jako aktora :-)

k_margula

Dla mnie ten zespół jest jednym z ulubionych :) A jak chcecie usłyszeć jeszcze Keanu śpiewającego, to proszę :P http://www.youtube.com/watch?v=iiQrd50o02M&search=keanu%20reeves [www.youtube.com/watch?v...]

unwell

moja kuzynka fanka Keanu ściągła kiedyś kilka piosenek Dogstara jak dla mnie bomba :P , serio dobrze grali

ZlyCzarny

Hejka, mam tu http://www.keanusluts.com/gallery/multimedia/videoclips/videoclips-quattro.htm [www.keanusluts.com/gall...] dużo klipów z zespołem a na kilku są nawet teledyski z urywkami koncertów. Pozdro! :)

keira_c

Jest na Last.fm, jest na Spotify, jest na YouTube. Tylko wpisujcie 'Dogstar', a nie 'Keanu Reeves'. On tam jest za gitarę basową, nie za frontmana, i raczej nie podpisuje się pod utworami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones