Keanu Reeves

Keanu Charles Reeves

8,2
87 614 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keanu Reeves

Fani Keanu!

użytkownik usunięty

Tak pomyślałam że pewnie jest gdzieś w Polsce jeszcze kilka osób które uwielbiaja Keanu tak jak ja...Więc jeśli byłby ktoś łaskawy to wpisywać się tu. Sprawdźmy ile nas jest!

ja jestem wielkim jego fanem jest dlamnie wybitnym aktorem od dziecka !!!

Mój ukochany aktor!! On drewniany?! Trzeba być prawdziwym idiotą, żeby nie zauważyć, że Keanu jest najwybitniejszym aktorem jakiego miała i ma współczesna kinematografia, a oni wylatują z oskarżeniami typu "drewniak" i mają czelność porówynywać go z Bradem Pittem! Ten laluś nie ma przy Reevesie szans!!! Kisses!

Finding_Neverland

Keanu to mój numer 1, fajnie spotkać ludzi podobnie myślących.

Alike64

jest świetny u mnie jest na 2 miejscu pierwszy jest brad pitt

WPISUJE SIĘ TUTAJ !!!! Trafił bym tu wcześniej, ale ten portal nie działa poprawnie z Vistą i Internet Explorer 7... trzeba było wywalić...

Szajba

Moim numerem 1 nie jest, ale jestem jego fanką, więc się wpisuje.
Pozdrawiam.

No i oczywiscie ja jestem wielka fanka :D pozdrawiam wszystkich jego fanów :*

Ja mysle, ze jest o wiele wiecej fanow, tylko nie maja konta na filmwebie albo internetu;]
Ja tez sie dopisuje, chociaz niedawno Go polubilam ;]

Ja mysle, ze jest o wiele wiecej fanow, tylko nie maja konta na filmwebie albo internetu;]
Ja tez sie dopisuje, chociaz niedawno Go polubilam ;]

Od dawna mój ulubiony aktor :) Uwielbiam GO!!! Jest najlepszy!!!
Pozdrawiam wszystkich fanów KEANU :)

ps.właśnie skończyłem oglądać film z Nim :)

Oj tak keanu to świetny aktor ja także bardzo go lubię i jest u mnie wysoko na liście pozdrawiam wszystkich fanów :) :) ;)

Oj tak keanu to świetny aktor ja tak że bardzo go lubię i jest u mnie wysoko na liście pozdrawiam wszystkich fanów :) :) ;)

No cześć, super że ktoś wpadł na taki pomysł. Też uwilebiam Keanu, pewnie ktoś może się zdziwić ale w Matriksie mi się nie podobał, wolę Constantina, albo Lake Hause. Mi bardziej się podoba z uwodzicielskim zarostem, takim jak np. w Przez ciemne zwierciadło albo nawet w Gifcie. Super, im jest starszy tym przystojniejszy. Wiem że nie mamy najmniejszych szans u niego ale pomarzyć można. No nie?
Pozdrawiam, wszystkie fanki Keanaaaaaaaa!

Tu znowu ja. Zapomniałam wam powiedzieć, że w pierwszym filmie jaki z nim oglądałam za bardzo mi się nie spodobał(chodzi o wygląd)ale bardzo spodobała mi się jego gra. Jest świetnym aktorem. Ma facet talent!!!
Dopiero później dostrzegłam jego przecudowną urodę.

Keanu jest moim numerem 1 od zawsze na zawsze :)
Pozdrawiam wszystkich innych Keanumaniaków!

neonak

dołanczam się jak najbardziej! kocham tego faceta, szkoda ze nie chce przyjechac do polski

Podpisuję się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones