Keanu Reeves

Keanu Charles Reeves

8,2
88 356 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keanu Reeves

Hej:) Od niedawna zaczęłam się interesować aktorem Keanu Reeves'em. Widziałam już z nim 3 części "Matrixs", "Adwokat diabła" i "Cnstantine", chiała bym żebyście mi polecili jakiś fajny fi8l z udziałem tego aktora:)Czekam na odpowiedzi...

Marka

No to ja polecam "Słodki Listopad" i "Lepiej późno niż później". W tym drugim Keanu gra niewielką rolę i nie pokazuje wszystkich swoich możliwości, ale film jest świetny :)

Mandally

Zasięgnij tez po Speeda, Johnnego Menonica. No poleciłbym też Obserwatora, chociaż wiele osób ten film wnerwia, ale ja nie kumam czemu, bo mi się podobał.
Zobacz sobie też Moje własne Idaho i jak znajdziesz to Poprzednia noc.

Szajba

Moje własne Idaho dobre, ale może być dosyć mocne na sam start, polecam przed nim jakąś komedię romantyczną ;)

Marka

Poza tymi filmami ktore juz napisal Szajba i ktos tam jeszcze ja polecam "na fali" i "pietno minesoty" ;)

Marka

chociaz i tak nic nie przebije "adwokata" ;]

Marka

johnego mnemonica odradzam, jeśli nie chcesz się zrazić do reevesa. za to znakomity był w "moim własnym idaho"
pozdrawiam

Yorick

Ja również mnemonica odradzam. Polecam Idaho, a poza tym "Dotyk przeznaczenia", "Speed", "Kocham cię na zabój"( świetna rola komediowa Keanu). Pamiętam też, że film "Mały Budda" mi się podobał, więc także polecam. Odradzam natomiast " I kowbojki mogą marzyć" ( i tak nie łatwo ten film zdobyć, ale gdyby Cie coś podkusiło;))
pozdrawiam

jolene_2

A ja będę oryginalny i Menonica polecę. Z takiego względu, że lubię filmy, w których akcja dzieje się w przyszłości. Uważam, że rola Keanu jest inna niż wszystkie i wcale nie jest zła, a wręcz odwrotnie.

Szajba

Jakoś nikt nie wspomniał o Spacerze w chmurach. Musisz to zobaczyć! :)

Szajba

A tak od siebie dodam, że jeżeli ktoś, kto się uważa za fana jakiegokolwiek aktora, to nie zniechęci się po "słabej grze w filmie" w tym przypadku do Keanu, a jak podkreślam po raz kolejny, że gra w Menonicu była w wykonaniu jego wykonaniu bardzo dobra.

Szajba

"wykonaniu jego wykonaniu" ups :P Wpadka. Ale to nic. Zamieńcie to na "jego wykonaniu"
Pozdrawiam fanów i fanki Keanu Reevesa. I zapraszam też do siebie na na bloga.

jolene_2

Jolene, czy mi się wydaje, czy tych trzech na twoim avatarze to Phoenix, van Sant i Reeves? :)
pozdrawiam

Yorick

Zgadza się, to River, Gus i Keanu:))
pozdrawiam

Marka

w szczególności polecam "spacer w chmurach" - ten film jest poprostu piękny...za każdym razem praktycznie płaczę ;)...ze starszych filmów mogę polecić "w zakolu rzeki"..."niebezpieczne związki" (jakby powiedzieć "szkoła uwodzenia" jest nowoczesną wersją "niebezpiecznych związków")...obowiązkowo "na fali"...ciekawa rola także w "draculi"..."mały budda"..."speed"...również "johnny mnemonic"polecę gdyż uważam że to bardzo dobry film... "reakcja łańcuchowa" - dobry dobry(dodam że gra w nim również krzysztof pieczyński vel.bruno z "na dobre i na złe")...feeling minesota - odradzam..."sezon rezerwowych" i "słodki listopad" - polecam do obejrzenia wieczorem razem z ukochaną osobą :)... "obserwator" - uważam że keanu zagrał tam bardzo dobrze (tylko szkoda że "ginie")...a tak oczywiście najważniejsze jest obejrzenie wszystkich "matrix'ów" "adwokata diabła" oraz "constantine"....

osobiście uważam że najlesze filmy to "adwokat diabła" i "spacer w chmurach"... choć wszystko zaczeło się od "matrix'a" :)

deja_vu032

ThX za tyle miłych komentarzy:) To teraz musze sie zabrać do roboty, a potem wam napiszę co obejrzałam i co o tym sądzę:) Pozdrowionka:*

Marka

Jeden z najgorszych aktorów, których gaże liczy się w kilkunastu milionach za film. Zresztą wystarczy popatrzeć na dorobek tego aktora – duże konto, zero nagród.
Polecam ci głównie starsze produkcje: "Poprzednia noc", "Na fali", "Moje własne Idaho" oraz "Adwokat Diabła" choć Al Pacino jest bezkonkurencyjny.

szmugller

Heh... W niemalże każdym temacie o Keanu zjawia się jakiś typek, który porównuje tego aktora do Pacino. No litości!
(!!!)

darkgate

No cóż, nie można ich nie porównać, w końcu grali w jednym filmie.

Marka

Myślę że Słodki Listopad, Lepiej późno niż później, Obserwator, Spacer w chmurach i Na fali, :)
POZDRAWIAM!!!

Marka

Powinnaś zobaczyć Obserwatora,Na Fali,Piętno Minnesoty.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones