Keanu Reeves

Keanu Charles Reeves

8,2
87 614 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keanu Reeves

Można powiedzieć: "Aha, tak się to teraz robi!". Wybrano go, bo genetycznie łączył cechy kilku ras (Arab, Chińczyk, Hawajczyk, Filipińczyk i Bóg wie, kto jeszcze). Jakby nie można było dać szansy na karierę komuś, kto ma wyłącznie irlandzkie, polskie lub izraelskie korzenie. Jego kariera to przykład światowej mody na lewiznę światopoglądową. Powinien być jeszcze biseksualny. W wielu programach, począwszy od X-Factor po masę innego chłamu, preferuje się polskich Tajlandczyków, kenijskich Anglików i tak dalej. Porządny biały człowiek lub ortodoksyjny zyd, to już za mało. W końcu taka efemeryda genetyczna nie ma dziedzicznych chorób, łączy w sobie (hehehe) tyle obcych kultur, nie jest automatycznie przypisany do żadnej konkretnej. Słowem kosmopolityzm na całego.

Ta jego partnerka z filmu "Autobus" tak samo. Przecież chwali się jednocześnie korzeniami niemieckimi, angielskimi, amerykańskimi, wschodnimi. To, kurde, jakiś spisek internacjonalistów i modernistów.

W sumie świetny aktor, fajne role i o wiele strawniejszy od tego sekciarza i kombinatora Toma Cruise'a. Poza tym żartowałem, jakby ktoś był tak dokumentnie głupi.

Ty koles chyba najbardziej pierdzielisz, zeby tylko pierdzielic na tym portalu i te twoje pierdzielenie ci nigdy nie wychodzi :)

użytkownik usunięty
killafornia

Przeczytałeś końcówkę... Koleś czy szare komórki szwankują?

a ty umiesz czytac ze zrozumieniem? Twoje posty zawsze wypelnione sa jakims laniem wody, pier.doletami. Czaisz to pan, czy masz do łba za daleko ?

użytkownik usunięty
killafornia

"Dojrzały odbiorca kina". Widać po twoich skasowanych wpisach, w których pełno prymitywizmu? Masz to po obojgu rodziców?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

"Izraelskie"

Yszty, yszty żydowski trollu. Idź bądź haczykonosym gdzie indziej, kochany przez wszystkich sprinterze morza czerwonego.

Tak wiem, że karmię trolla i zniżam się do Twojego poziomu, ale nie mogłem się powstrzymać. Widać, że po kilkudziesięciu latach nadal Was tu za dużo...

użytkownik usunięty
SpookyFox

Oj, dużo nas w twoim kraju. Anaszim rabim we-kulanu gonwim.

Wiem, ku rozpaczy wszystkich trzeźwo myślących ludzi. Przez 2000 lat nie mogą z wami zrobić porządku...

użytkownik usunięty
SpookyFox

Twarde karki i lepkie rączki.

SpookyFox

Jakiego porządku? Jaki masz problem z Żydami? Dlaczego ich nienawidzisz? Masz jakiś powód, czy tak powtarzasz bezmyślnie po swoich dziadkach bądź kolegach ze szkoły?

Mowiacy_do_reki

Oho...znalazł się. Zastanawiałem się jak długo będę musiał czekać na atak gimbazy.

W sumie to tak...mam problem. Że robią z siebie naród wybrany, że robią z siebie wielkich poszkodowanych zawsze i wszędzie, że pomimo tego jedne z największych banków i rezerw są w ich rękach. Tak, w sumie mam z tym mały problem. Ale nie zrozumiesz, bo rośniesz jeszcze ;)

Pozdrawiam.

SpookyFox

Że co? Czyś ty się z ku... na łby pozamieniał?

Czy ja piszę, jak gimbus? Chyba sobie kpisz. Nie, nie kpisz, po prostu jesteś chory człowiek. Zadałem ci normalne pytania w sposób zupełnie elegancki, choć nie musiałem.
Widzę jednak, że nie ma sensu dyskutować, bo nie będę się upadlał.
Gnij w swoim grajdołku. Jesteś dla mnie zbyt marny by dyskutować.

Idiota i nikt więcej.
To chyba ty jeszcze rośniesz, skoro nienawidzisz kogoś, kogo osobiście nie poznałeś.
Wiem, że nie dorośniesz.
I co? Oni ukradli te banki? Nie rób z siebie pośmiewiska. Od kiedy zaradność, to powód do nienawiści. Człowiek nienawidzący ludzi za to, że im się powodzi to dno i miernota. Zwykłe ścierwo.

Oj, strasznie robią. W kółko o tym mówią w każdym wywiadzie, przy każdej okazji i każdy z nich.

A jakim prawem Arabowie są roszczą prawo do zabijania innowierców i okupowania ziem zdobytych mieczem, skoro odbierają to samo prawo Żydom.
Jakim prawem Rosja rości sobie prawo do ziem ukraińskich, a Niemcy do Górnego Śląska?

Naprawdę, argument o narodzie to taki argument z tyłka, jak to, że Niemcy są mordercami, bo chcieli pół świata zabić, a Turcy mordowali Ormian. Ukraińcy znowu nas, a biali ludzi uważają murzynów za małpy.
Give me a break, man!

Mowiacy_do_reki

Dobra, mały człowieczku. Nie tupaj nóżkami, bo nie wychodzi. Skoro nie widzisz (i nie wiesz) że z trollami można tylko rozmawiać w ich języku, to mam dla Ciebie jedną sentencję:

"Idź turlać dropsy internetowy napinaczu"

A idioty szukaj w domu tudzież najbliższym otoczeniu pacanie.

SpookyFox

Kto jest mały, to widać po wypowiedziach, ale masz prawo być debilem, skoro tego chcesz i masz prawo udawać bardziej niedorozwiniętego niż jesteś.

Czyli co? Sugerujesz mi, że mam z tobą rozmawiać ostro i twardo, jak to z trollem? Dzięki, nie musisz mnie pouczać. Poradzę sobie, głupi i niedouczony antysemito.

Na końcu się tak nakręciłeś, że się mocno uśmiałem.
Skoro nie prezentujesz nic innego poza głupotą, ignorancją i chamstwem, to po co się w ogóle odzywasz?

Mowiacy_do_reki

Iście żydowski poziom wypowiedzi. Gratuluję. Możesz się uważać za stuprocentowego Sprintera Morza Czerwonego. Nie, żeby był to powód do dumy, ale cóż...zawsze jest się z czego cieszyć.

SpookyFox

Żałosny jesteś i dobrze sobie zdajesz z tego sprawę.
A twoje teksty są głupie, bezsensowne i obraźliwe.

To jedyne, co potrafisz. Obrażać ludzi. Niczego innego w domu cię nie nauczono.Tylko to potrafisz, więc tylko tym się popisujesz, ale nadal wierzysz, że możesz tym komuś zaimponować.

Och, ty wielki Polaku. A raczej bardziej pasuje określenie polaczek. Ty masz aż tak wiele powodów do dumy.

Mowiacy_do_reki

Żałosny jestem tylko i wyłącznie na życzenie. Widzisz, ostatnio moda jest na to, że każdy musi być tolerancyjny. No to jestem. Toleruję całe to cholerstwo w Polsce. Do czasu. Nie jestem homofobem. Ale jeśli ktoś jest u mnie w domu w gościach, to ma się zachowywać tak, jak ja chcę, a nie jak się komu podoba. A prawda jest tak, że każdy żyd, muzułmanin, turek etc jest w Polsce gościem. Niektórzy zapomnieli o istotnym savoir-vivrze, którego powinni przestrzegać i zachowują się jak bydło, tak jak u siebie w oborze.

Czy jestem żałosny? Być może dla Ciebie, jako gościa jestem żałosny. Ale prawda jest taka, że ludzi tak myślących jest w Polsce coraz więcej. Dzięki czemu za kilkadziesiąt lat być może znowu będziemy musieli stanąć w obronie Europy przed zalewem wszelkiego chu*jstwa z bliskiego wschodu - począwszy od Izraela czy Turcji, a skończywszy na Pakistanie. Najwyraźniej historia lubi się powtarzać co kilkaset lat.

Dla Ciebie jako gościa jestem polaczkiem-cebulaczkiem czy jak to Wy tam na Kwejku lubicie nazywać. Andrzeje, Janusze czy co tam nowego wymyśliliście. Nie wiem i tak naprawdę nie interesuje mnie to. Grunt, że takich jak Ty denerwuje określenie "żyd". O to właśnie chodzi.

użytkownik usunięty
SpookyFox

Jak ktoś ma obywatelstwo, to jest takim samym Polakiem, jak ty, a nie żadnym gościem.

Tak Wy myślicie.

A czy to nieprawda, że macie swoją "ziemię obiecaną"?

Czy może w dzisiejszych czasach Wasza "ziemia obiecana" jest tam, skąd Was nie wyganiają?

Widzisz, taka jest różnica. Polak wie gdzie są jego ziemie. A Wy nie. Gdzie nie poleziecie, tam myślicie że jesteście u siebie, bo "macie obywatelstwo".

Każdy mówi, że historia lubi się powtarzać i rzeczywiście coś w tym jest. Szkoda tylko, że historia sprzed prawie 3500 lat nie chce się powtórzyć. A przydałby się taki drugi Mojżesz, który wziąłby Was zebrał i wysłał z powrotem do Waszej kochanej Ziemi Obiecanej. Może chociaż zanim byście się znowu rozpierzchli z Izraela Świat miałby troszkę spokoju.

SpookyFox

Widzisz, ty rozróżniasz tylko mody. Nie dziwi mnie brak logika u urodzonego chama.

Tylko i wyłącznie, to takie masło maślane.
Co tolerujesz? Wystarczy, że będziesz szanował drugiego człowieka. A ty nie szanujesz ludzi, mimo że nic ci nie zrobili. Żałosne to jest, więc na żadne zawołanie. Żeby kogoś nie szanować, to wypadałoby mieć jakieś podstawy, a nie zbiorowa odpowiedzialność.

Potępiasz nazistów? Więc rozumiem też, że nienawidzisz każdego Niemca.
Potępisz komunistów? Więc nienawidzisz każdego Ruska i Kitajca.
Potępiasz ludobójstwo Ormian? Nienawidzisz wszystkich Turków.
Potępiasz zbrodnię Wołyńską? Więc nienawidzisz wszystkich Ukraińców.
Mam wymieniać dalej, czy twoja tępota została już dosadnie udowodniona.
A co mają wspólnego geje i żydzi? Desperacja logika. Zresztą ty pleciesz takie bzdury, to u ciebie nienowość. Powinienem cię zignorować, bo swoim zachowaniem pokazałeś, że jesteś idiotą, z którym nie warto dyskutować. Na starcie kilak razy mnie obraziłeś. Zwykły cham i nic więcej.

Zapraszasz gości do siebie i mówisz im, co mają robić? Współczuję ci, bo jesteś chorym człowiekiem.
Jakby mnie cham zaprosił, to tym bardziej bym go nie słuchał.

A co ci Żydzi robią w Polsce? Zbaczasz z tematu i bronisz się desperackimi argumentami.

Żydzi mieszkali w Polsce przed wojną w liczbie 3mln i żadnych problemów z nimi nie było. Tylko z takimi ksenofobami jak ty.
Zresztą nawet nie masz pojęcia, jak powstawały państwa i narody, co widzę, po tym jak piszesz o jakichś gościach, więc nie powinieneś się wypowiadać. Ludzie bez wiedzy nie powinni się odzywać, chamie.

Nie wiem, co do Żydów mają muzułmanie. Mają oni tyle, co Ruscy do Polaków, czy Chińczycy do Wietnamczyków, a Ronaldo do Messiego. Jeśli chcesz udowodnić zło Żydów poprzez czyny Arabów, to współczuję głupoty.

Nie wchodzę na kwejka, a gdyby nawet, to co z tego? Pudło, kolego chamie.

W którym momencie mnie zdenerwowało słowo żyd? Przecież to ty się unosisz już na samą myśl o żydzie. Nagle stałeś się filosemitą?

Mowiacy_do_reki

Dużo słów, mało logiki, jeszcze mniej na temat. Cham, cham, cham, cham...nazywaj jak chcesz, byle nie od żydów.

Widzisz, drogie dziecko. Zbyt dużo gniewu u Was - żydków. Wyzwać Was od żyda i od razu dostajecie piany na ustach. Daleko mi do trolla, w zasadzie to chyba pierwszy raz kiedy dla zabawy plotę głupoty, ale nawet nie zdajesz sobie sprawy ile radości mi sprawiasz swoim gniewem. Dobrze. Pielęgnuj ten gniew. Będzie Wam potrzebny do długiej wędrówki z powrotem do Waszego kraju.

Szalom żydasie, szalom. Niżej już nie zejdę. Pobawiłem się kosztem dwóch żydków, naśmiałem się - wystarczy.

SpookyFox

Do żyda ci brakuje wiele.

Dużo, dużo słów. Och, człowiek, który nie zbyt wiele do powiedzenia, czepia się, że ktoś inny ma. Komplement.

Skoro nie myślisz logicznie, to nie moja wina.

U nas gniewu? Hahahaha, zawsze się tak ośmieszasz? Bo to ty pałasz nienawiścią do określonej grupy etnicznej, nie ja.
Cianki jesteś.
Dziecko - buahahaha, skąd ty się urwałeś, baranie.

"Wyzwać Was od żyda i od razu dostajecie piany na ustach"
Już na to odpisałem, widać zignorowałeś to, bo inaczej nie mógłbyś tego znowu odpisać, a to twoja mantra, który cię karmi.

Mam obywatelstwo polskie. I założę się, że wiem o Polsce więcej niż ty. Po prostu cię boli to, że ktoś nie jest taki opóźniony, jak ty i dlatego pleciesz bzdury. Byle pleść. Nieważne, że nie ma w tym sensu i ładu, ważne że ujadasz, jak te faszystowskie greckie bojówki ze Złotego Świtu. Taki sam poziom tępoty.

No a nie jesteś chamem? Przecież ty człowieku nie masz kompletnie kontaktu z rzeczywistością.
Wmawiasz komuś gniew, podczas gdy to ty jesteś nienawistny wobec innych i nawet nie potrafisz rzeczowo uzasadnić tej nienawiści.

Brak ci argumentów, bo ich w założeniu nie masz, więc piszesz do mnie teksty, tak jakbyś uczestniczył w zupełnie innej rozmowie. Czy ty bierzesz leki? Bo masz rozdwojenie jaźni. Tobie się wydaje chyba, że rozmawiasz z kimś innym niż rozmawiasz.

Zadałem ci w sposób elegancki pytanie dotyczące twojego posta. Widać nie była jak odpowiedzieć na nie, więc co zrobiłeś od razu na starcie? Zacząłeś mnie lżyć i obrażać. Jedno jest pewnie: zdrowy i normalny to ty nie jesteś, a gdzie się leczysz, jeśli się w ogóle leczysz, to już twoja tajemnica.

To ty pielęgnuj gniew do Żydów. Jesteś jedyną osobą w tym temacie, która nosi w sobie gniew, a co lepsze, nie potrafi go uzasadnić.
Powinieneś napisać prawdę: szedłem kiedyś po ulicy, zobaczyłem na murze napis "Żydzi do gazów i jepać Żydów" i od tego czasu nienawidzę Żydów/ A dlaczego tak? Bo jestem jak bibuła. Chłonę wszystko, co ktoś mi wmawia.

Jesteś taki łatwy do manipulacji. Kupujesz wszystko bezwiednie, co ci ktoś wmówi i nawet się nie zastanawiasz. Dlaczego? Bo nie myślisz. Nie jesteś Homo Sapienes.

Wyzywasz mnie od żydów, chociaż nigdzie nie pisałem, że nim jestem - paranoja. I znowu czegoś o tobie się dowiedzieliśmy. Jesteś paranoikiem. Sam sobie wmawiasz pewne rzeczy i w nie wierzysz. To już oznaka poważnej choroby.
A stwierdzenie jest nas więcej? No to super: sam niejako przyznajesz, że normalny nie jesteś.

I nie, nie jesteś patriotą. Jesteś pseudopatriotą, który z Polską nie ma wiele wspólnego i niewiele o niej wie.

Kto kogo ośmieszył, to nie tobie oceniać, ale podpowiem ci, że było akurat na odwrót. Wierz w co chcesz. Ja współczuję jedynie twojemu otoczeniu, że musi z takim idiotą się zadawać.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

Leż lamusie

Mowiacy_do_reki

"Że co? Czyś ty się z ku... na łby pozamieniał?"
"Gnij w swoim grajdołku. Jesteś dla mnie zbyt marny by dyskutować."
"Kto jest mały, to widać po wypowiedziach, ale masz prawo być debilem, skoro tego chcesz i masz prawo udawać bardziej niedorozwiniętego niż jesteś."

"Czy ja piszę, jak gimbus? "
nie mam pytań...
"Jesteś dla mnie zbyt marny by dyskutować." pan o wielkim ego jednak zachował się jak gimbus

kokroucz

Dobrze, że twoje ego jest większe od twojego wzrostu. Nie współczuję ci.

użytkownik usunięty
SpookyFox

A Polacy nie żyją swoim urojonym mesjanizmem? Niektórym się wydaje, że jak świat mówi o Polsce, to wszyscy wstrzymują oddech.

Oczywiście, że żyjemy. Jednak my mamy powód. Chociażby obrona całej zachodniej Europy przed Turkami i szeroko pojętym islamizmem kilkaset lat temu. Polska i Polacy byli, są i będą potrzebni. Ja nie mówię, że jesteśmy święci, ale nie robimy z siebie ofiar każdego możliwego systemu :D

użytkownik usunięty
SpookyFox

Lubimy jednak tworzyć mity. Rzekome wspaniałe "dwudziestolecie". Gdyby nie wojna, bylibyśmy potęgą, itd. Wtedy Polska byłą bardzo słaba i swoje istnienie zalicza opieszałości i dobrej woli wielkich mocarstw i... przewrotom w Rosji. Wiele wtedy dokonaliśmy - to trzeba przyznać, ale nie tyle, aby w latach 40. aspirować do bycia mocarstwem. Żyjemy porażkami. Dlatego tak się ucieszyłem zwycięstwem z Niemcami w piłkę. Kolejna bolesna bańka pękła.

Zachodni świat uważa nas za liderów przemian i podziwia za Solidarność i pokojowe obalenie systemu. To prawda. Reszta jest mitem.

Jednak żyjemy w poczuci krzywdy i uważamy, że zasłużyliśmy na więcej. Polacy mają masę kompleksów. Kiedy powiedziałem znajomym, że przez 25 lat tak się odbiliśmy od dna, iż jesteśmy 24 gospodarką świata, prawie mnie pobili. Świata! W UE zajmujemy szóstą lokatę, a wyprzedzają nas naprawdę kraje, którym nie mamy szans podskoczyć. Zaniżamy nasze możliwości i narzekamy. Jakiś kretyn Kukiz twierdzi, że musi kupić córkom mieszkania w USA, bo tu niedługo się wszystko zawali. Zastanawiam się, kto jest bardziej niebezpieczny? Kukiz, KNP czy Rosja?

"Zachodni świat uważa nas za liderów przemian i podziwia za Solidarność i pokojowe obalenie systemu. To prawda. Reszta jest mitem."

Solidarność jest jedną z większych porażek, a Wałęsa to jedna z największych marionetek czerwonej zarazy. Komunizm walił się powoli już od połowy lat 80 ubiegłego wieku i tylko czerwoni zastanawiali się gdzie i jak zrobić to tak, aby niby wszystko upadło, ale jednak zostało niezmienione. I tak też się stało.

Polacy mają tyle kompleksów ile wmawia nam Wiejska. Ja osobiście jako Polak nie mam żadnych kompleksów. Jako człowiek, osoba prywatna - owszem, kilka by się znalazło. Ale jako Polak nigdy. Dlaczego? Ano dlatego że nie siedzę przymocowany to TVN, Polsatu czy innego chu*stwa, oglądając jakąś miłość, trudne sprawy czy inne dlaczego ja.

Poza tym trzeba wziąć poprawkę jaką mamy gospodarkę, a ile tak naprawdę trafia do pospolitego podatnika. Bo to zupełnie dwie inne sprawy.

użytkownik usunięty
SpookyFox

Nie pogadamy.

SpookyFox

Dobra, teraz już widzę, że jednak miałem rację. Chory idiota. Ignorować opóźnioną zarazę.
I tak rządzi PO, więc to dla niego największy ból tyłka.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

Leż lamusie

SpookyFox

Padłem na ziemie. Uzasadniony mesjanizm obroną całej Europy przed Turkami.

Leżę na ziemi ze śmiechu. Filmwebie, gdzie produkujesz takich debili?

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

Leż lamusie

SpookyFox

"Chociażby obrona całej zachodniej Europy przed Turkami"

To właśnie najlepszy przykład mitu o Polsce "Chrystusie narodów". Zwycięstwo pod Wiedniem nie było kluczowe dla historii świata. Więcej w tym naszej propagandy niż prawdy historycznej. Pod koniec XVII wieku imperium osmańskie miało swoje najlepsze lata za sobą. Atak na Austrię to był ich łabędzi śpiew. Gdyby zdobyli Wiedeń za Sulejmana Wspaniałego, sto lat wcześniej, wtedy mogliby by myśleć o dalszej ekspansji. Jednak w 1683 nawet jakby zajęli miasto, to prawdopodobnie nie byliby w stanie go utrzymać. Armia osmańska była przestarzała, a administracja państwowa nękana wieloma problemami. Polacy zawsze też pomijają udział Niemców w odsieczy wiedeńskiej i bohaterską obronę samego miasta przez Austriaków.

użytkownik usunięty
SpookyFox

Jakby banki był w polskich rękach, to pewnie byś tak nie protestował.

Banki mają być w rękach tych, do których rzeczywiście należały. Tak samo zresztą jak firmy etc. Jeśli Polak stawia bank, wypruwa żyły żeby zadziałało, to tak - nie protestowałbym.

użytkownik usunięty
SpookyFox

Przecież banki robią fuzje dlatego, że chcą, a nie dlatego, że Żydzi planują podstęp. No chyba, że naprawdę jesteś kolejna osobą wierzącą w spiski. Ja wierzę w cechy narodowe. Na przykład Polacy nie wierzą w siebie, są głodni sukcesu, nawet kogoś obcego. Kiedyś cała Polska zdurniała i skakała z Małyszem. Gdy jadą za granicę, chowają swoje ambicje i podejmują nisko płatne prace. Nie znam Żyda, który by pierwsze kroki skierował do hurtowni i spytał, czy nie może nosić za parę euro kartony. On pójdzie najpierw spróbować wyżej, jak najwyżej. Tak zostałem wychowany. Nauczyłem się kilku języków, mam kilka zawodów, ale nie mam ziemi, własnego mieszkania, majątku, żeby w jak najkrótszym czasie się zwinąć i wyjechać, jak zaczną się pogromy lub wypędzenia. Tak już mam.

Każdy naród ma swoje specyficzne cechy i priorytety.

SpookyFox

Jestem katolikiem glupia pindo, a nawet jakbys chcila skonsumowac swoje wyobrazene nie wiem kogo, to bys prxzegrala z odbiciem mojej niezaleznej osobosowsci swiatlistej.

użytkownik usunięty
killafornia

Z ciebie taki katolik ja ze śledzia kartofel. Kolejny, który coś deklaruje, a pewnie nie zna podstaw tej swojej religii.

Nie przejmuj się nim - już go zablokowali.

Nie przejmuj się nim - już go zablokowali.

użytkownik usunięty
adlerxx

Nie wiedziałem. Sądziłem, że to ja jestem czarną owcą na forum: żyd, seksista i umiarkowany homofob, hehehe.

Akurat żydów nie brakuje w Hollywood więc nie masz co płakać.

Może i trollujesz, ale chociaż bardziej się wysilasz od większości prowokatorów tutaj :P

użytkownik usunięty
Pawuloniasty

Przecież on ma wielorakie pochodzenie. Czyż nie?

No ma. Takie multi-kulti dzisiaj w modzie. Czyż nie, chazarze?

Ale Arabem chyba nie jest. Poza tym coś strasznie się czepiasz. Jest moda, bo to zawsze ciekawa historia, jak np. czarnoskóra Szwed i Kazadi mówią po polsku.

A karierę nadal można zrobić. Najczęściej ją robią irlandzcy Włosi bądź włoscy Irlandczycy, bo jest ich po prostu dużo: odpowiednio np: Bradley Cooper i Robert De Niro.

A Keanu zrobił karierę, bo jest dobry. Sprawa jest prosta. Możesz dostać rolę, szansę, może nawet dwie. Jeśli grałeś ważną rolę, a film zarobił kasę lub został dobrze oceniony przez krytyków oraz masz fanów, to możesz liczyć na kolejne role.

Tak było np. w przypadku Reevesa. Zaczynał w reklamach, potem był ten film Bill i Ted, Point Break, chyba Ottelo, w końcu Matrix, Dom nad Jeziorem, Johnny Mnemonic, teraz John Wick no i przecież ten Speed, może nawet najważniejszy jego film w filmografii, bo otworzył wiele drzwi i wprowadził do A list, a Matrix tylko ugruntował tę pozycję. Ludzie go kochają, więc nie ma problemu, aby mu dawać role. A aktor słaby?

Rola w Matrixie świetna, nawet Will Smith nie żałował, że odrzucił rolę, "bo Keanu był świetny".

Stallone również. Włoskie i ukraińskie korzenie, ale generalnie jakoś tego nie podkreśla.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

Leż lamusie

Mowiacy_do_reki

'Najczęściej ją robią irlandzcy Włosi bądź włoscy Irlandczycy, bo jest ich po prostu dużo.' Jakoś tak wychodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones