Keanu Reeves

Keanu Charles Reeves

8,2
88 356 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keanu Reeves

Rozdaje pieniądze ludziom, spi w motelu, z ciuchów ma garnitur, jeansy, bluzkę i piżame. Swój dobytek miesci w walisce. Jada w restauracjach i nie przejmuje sie niczym. Nie wiem czy ktoś go zrozumie, ale ja go zarąbiascie rozumiem. A talent ma i nie mówcie, że nie ma bo by sie tak nie wybił a zresztą to widac. Podziwiam go, naprawde

użytkownik usunięty
ivula

No to trzeba mu przyznać że sie nawet dobrze trzymam, mimo tylu tragedii jakie które miały miejsce w jego życiu : śmierć siostry, śmierć dziewczyny, śmierć dziecka, śmierć jego najlepszego przyjaciela, no i dzieciństwo miał przesrane...

jak czytałam jego biografie zrobiło mi sie go naprawde szkoda..

Ps.tez bardzo go lubię i myśle jest dobrym i utalentowanym aktorem

Pzr Emka!

Zgadzam się z Wami!!! Keanu jest świetny!!!

Ano tak, a nie można zapominać, że te jego nieudane występy był w okresie właśnie tych tragedii, także jest to usprawiedliwione. Po prostu to wpłynęło na niego. Różnica pomiędzy kreacjami w filmach jak Dotyk przeznaczenia a Obserwator jest kolosalna. Nakręcił sceny w Dotyku(Choć premiera byla po śmiercią to swoje sceny zdarzył zagrać przed), dziecko zmarło, przyszła rola w Obserwatorze(w dodatku pod przymusem) i proszę :/ Albo inny przykład. Popatrzmy na role w Speedzie. Znakomita rola, miesiąc przed zakończeniem zdjęć River zmarł... potem następna rola Johnny Mnemonic i proszę. Kiepska, drewniana, nieudana. To wszystko ma sens. Keanu należy się większy szacunek. Na szczęście Anthony Quinn go docenił na planie filmu Spacer w chmurach. Pomimo, że to nie jest jego najlepszy występ, to chłop dostrzegł w nim ogromny talent i sam, żałował, że Keanu nie jest o 10lat starszy bo by go zaangażował do filmu biograficznego, a Keanu miałby się wcielić w samego Quinna.

Jego siostra zyje jest ciezko chora ale zyje!!!!!!!!!!

Popieram, naprawdę jak tak czasami czytam o tym co Go w życiu spotkało:(
A aktorem też jest swietnym :)

ivula

Mogę jedno powiedzieć - Keanu jest niezwykle silnym emocjonalnie facetem, nie poddał się i chwała mu za to. Bardzo szanuję go nie tylko jako aktora, ale też (a może i przede wszystkim) jako człowieka.

black_celebration

Keanu jest wierny! Zgadzam sie ze wszystkimi, bardzo przywiazuje sie do ludzi, jego ucczucia są bardzo szczere. To jest prawdziwy aktor...on potrafi i gra swietnie :)

ivula

Jestem z wami! Ludzie którzy gadają że nie ma talentu są ślepi! Zagrał w wielu filmach i większość z nich to hity! Keanu po tylu dośwadczonych tragediach i tak jest świetny! Jestem z nim!! To naprawdę świetny aktor!!

bbarbasia

keanu jest super! pozdro dla niego!!!!!!!!!!!!!!!!

Mr_T

keanu moim zdaniem jest super i zsawsze u mnie będzie na 2 miejscu a 1 jest brad . całusy dla keanu i brada ****

użytkownik usunięty
Mr_T

popieram, keanu jest świetny i u mnie zawsze będzie na 1 miejscu ;)

Cóż mogę dodać....:)

P.S. post "stivunia sigala lof lof" wreszcie zniknął i spada coraz niżej - zgłosiłam go do usunięcia zaraz po tym jak się pojawił.

Cholerka, spać nie mogę.... wpół do czwartej rano, a ja siedzę i klikam:/

sandra_2

Znam ten ból, mleko jest podobno dobre na sen. Ja piję kakao ale i tak nic nie daje ;)

black_celebration

Facet ma dobre serce...i świetnie gra-niewielu dziś takich

ivula

'Bluzkę' - chyba koszulę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones