Keanu Reeves

Keanu Charles Reeves

8,2
88 356 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keanu Reeves

Mowi sie, ze sam Al Pacino, jak krecili Adwokata, powiedzial Keanu cos w stylu, wypieprzaj z mojego planu filmowego, bo zerowy z Ciebie aktor.I ja w to wierze... Niestety facet zupelnie nie potrafi okazywac emocji, no ale niektorym widac to nie przeszkadza, zeby uwazac go za dobrego aktora, tylko za co?

Rlyeh

Rotfl. Sama to wymyśliłaś?? Dziwne, bo ja nigdy nie mam problemów odczytaniem, tego co chce nam przekazać. Pacino nigdy by tak sie nie wyraził, bo nie wpadał w taki samozachwyt, żeby obrażał innych. Reeves w Adwokacie Diabła wypadł świetnie, choć do Pacino go pokonał, ale nie ma czego się wstydzic, bo w końcu walczył z mistrzem.
Możesz sobie wywiad dla ciekawości przeczytać po tym filmie...
http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=121&sekcja=10 [www.stopklatka.pl/film/...]

Szajba

Ej, to nie chodzi o samozachwyt, mogl go porywnywac do Harrisona Forda... Dziekuje, ale wywiadu nie przeczytam, nie jestem zainteresowana prywatnym zyciem jego lub kogokolwiek innego. I nie, nie wymyslilam tego, tylko tak slyszalam (napisalam, ze to plotka, wiec moze gowno znaczyc).
Ok, z mojego punktu widzenia jest kiepski poniewaz
a) nigdy, ale to absolutnie niegdy nie zmienia tonu glosu (mowilam, ze nigdy?)
b) jego twarz wygladam zawsze tak samo (nie wazne czy go cos ma bolec, czy ma byc szczesliwy, ma to samo wyrazenie twarzy)
c) bardzo czesto wyglada jakby byl spiety(nie nadaje to naturalnosci jego charakterowi).
Dlaczego Ty go uwazasz za dobrego?

Rlyeh

Crewka wpadnij na blog i zrozumiesz czemu uważam go za takiego a nie innego aktora.
P.S WRÓCIŁEM!!!!!!! :D

Szajba

Ja również uważam go za b.dobrego aktora.Nie bez powodu pomimo 42 lat ma na koncie tyle filmów ile niektórzy starsi nie nakręcą do końca życia.

ramiga

Ja go uważam za bardzo dobrego aktora, i uwazam ze w kazdym flmkie gra inaczej a duzo tych filmow z nim widzialam, uwazam ze to tylko plotka i on by tak nie powiedzial,

Katie_13

ja tez to slyszalam. a raczej czytalam pare lat temu i chyba byl tez w tv przy okazji tego filmu wywiad z pacino i on cos wspominal, nie doslownie ale sens byl ten sam. moim zdaniem, pomimo ze nie przepadam za Keanu i tez nie zaliczam go do grona "dobrych" w tym filmie wypadl calkiem niezle, ale to chyba za sprawa Ala. W koncu praca z mistrzem to nie lada wyzwanie. i jeszcze gdy ma sie obok siebie kobiecego geniusza- Charlize Theron ;)

pozdrawiam


o wiecie jaki film mi sie podobal z Reevesem najbardziej? Spacer w chmurach. o tak- ten film jest po prostu sam w sobie piekny i nic mi w nim nie przeszkadza:)

psychopatka

a jeszcze jedno. Al Pacino ma to do siebie ze on wklada w film, ktory kreci calego siebie i niewazne jak durna mialaby byc produkcja, jezeli on w niej jest- ma byc doskonala. dlatego uwazam ze byl w stanie powiedziec cos takiego. nie tylko do Keanu ale do kazdego innego aktora ktory po prostu nie radzi sobie z rola. w koncu do duetu trzeba dwojga, jezeli jeden zle gra to drugi tez nie moze w pelni rozwinac skrzydelk i pokazac co potrafi bo wtedy robi sie kiszka jak w telenowelach :)

psychopatka

a jeszcze jedno. Al Pacino ma to do siebie ze on wklada w film, ktory kreci calego siebie i niewazne jak durna mialaby byc produkcja, jezeli on w niej jest- ma byc doskonala. dlatego uwazam ze byl w stanie powiedziec cos takiego. nie tylko do Keanu ale do kazdego innego aktora ktory po prostu nie radzi sobie z rola. w koncu do duetu trzeba dwojga, jezeli jeden zle gra to drugi tez nie moze w pelni rozwinac skrzydelk i pokazac co potrafi bo wtedy robi sie kiszka jak w telenowelach :)

psychopatka

Eh, to plotka wymyslona przez ciebie. Nie rozumiem czemu ludzie sie jego czepiajja, mowia ze nie potrafi grac, nie pokazuje uczuc, jest sztywny, no sorry ludzie, ale najpierw spojrzcie na siebie, a potem oceniajcie takiego faceta, ok? Keanu jest bardzo dobrym aktorem, uwazam ze Oskara powinien dostac juz dawno.
pozdrawiam

Rlyeh

Znając wywiad-rzekę z Pacino i jego specyficzny niewyparzony język w takich sytuacjach - jakoś mnie to nie dziwi.

TangoAndWaltz

Ale na pociechę - jeśli nawet, to niejednemu Keanu się oberwało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones