Keanu Reeves

Keanu Charles Reeves

8,2
88 356 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keanu Reeves

Osobiście nie przepadam za nim. Uważam, że jego gra jest drętwa, dykcja niedopracowana a jego mimika przy niektórych scena wywołuje szyderczy uśmiech na mojej twarzy. Mimo tych wszystkich wad, trzeba przyznać, że filmy z nim są co najmniej dobre - o co go nie winię, prędzej scenarzystów ale nie jego. Dla mnie jest to aktor, którego filmy ogląda się lepiej niż jego samego.
Trochę pmarudziłem jednak trzeba mu to oddać, ten aktor (poza Constantinem) nie gra w gniotach i głównie dlatego tak wysoka ocena z mojej strony.

opoz

Twoje zdanie i je szanuje, bo jest sensownie napisane i uzasadnione, aczkolwiek „niedopracowana dykcja” czy kiepska mimika to kwesta warsztatu a nie talentu. Talent to on ma a jeżeli mogę podać przykład „gwiazdy bez talentu” to postawie na Bena Afflecka czy Pam Anderson, ale Reevesa nie zalicze na pewno do tego grona. Odnośnie Constantina, to film na podstawie komiksu. Poczytałem trochę i Reeves w swoją postać wcielił się rewelacyjnie, choć reżyseria filmu niw jest genialna ale(dodam jako ciekawostkę) Constantin był debiutanckim filmem reżysera, Francisa Lawrencea
P.S Polecam Małego Buddę.
Pozdrawiam.

opoz

Jak się wziął swego czasu za 'Hamleta' w kanadyjskim teatrze, to narzekali, że ma hiperpoprawną dykcję i przesadza z każdą samogłoską. Typowa reakcja faceta przewrażliwionego na punkcie swojego wykształcenia, czy też jego braku. Więc chyba musi gadać po swojemu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones