Keanu Reeves

Keanu Charles Reeves

8,2
88 235 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keanu Reeves

Mam pytanie ponieważ rózne źródła podają coś innego. Czy jego siostra, ta która była chora zmarła czy jeszcze żyje?

asikaa1980

"Mam pytanie ponieważ rózne źródła podają coś innego. Czy jego siostra, ta która była chora zmarła czy jeszcze żyje?"
Już nie żyje :(

Szajba

??? Kiedy?

Perla

sprawdzałam przed chwilą na stronce Keanu i wyglada na to ze to chyba jakas plota... macie jakies linki?

Perla

Gdzieś niedługo po tym jak zginęła jego dziewczyna. Tak wyczytałem z gazety Viva(mama kpiła i dała mi ten artyków bo Keanu był), bo też nie moge znaleźć 100% źródła. Ale cóż... :(

Szajba

Ejjjjj ludzie jego siostra żyje. Na stronce Keanu.web jest kupa zdjec jego razem z siostrą z 2002,2003,2004 itp. A ja juz sie wystraszylam

Perla

http://keanuweb.com/en/reports/display_krdb6010.html [keanuweb.com/en/reports...] link(trzeba byc zalagowanym) W artykule pisze ze Kim towarzyszyla Keanu na planie "Przez Ciemne Zwierciadło".

Perla

Ale Keanu ma\miał dwie siostry. Więc może to ta druga ???
P.S Wpisz na Keanuweb.com w wyszukiwarce filmów "Brad Pitt" i obejrzyj filmik ;)

Szajba

nie to na pewno Kim i na pewno żyje.Ta druga to Katrina . A Kim mieszka teraz gdzies i wcale nie wychodzi bo jest bardzo słaba :).Przeczytałam ten artykul 3 razy bardzo dokladnie. I jest on z 2004 roku wiec chyba ktos ma bardzo nieaktualne informacje u nas.Ale cóż...
Pozdrawiam

Perla

a co do filmika to juz dawno widziałam :P

Perla

Czyli najgorsze jeszcze przed nim :///////////////////////////// ///////////////////////////

Szajba

Kochani podajecie linka do tego artykułu o jego siostrze? I o jaki filmik chodzi?
Buziaczki

asikaa1980

Link do artykułu jest wyżej. Ale trzeba być zalogowanym. Zarejestruj się najpierw na www.keanuweb.com i będzuesz miała dostęp. A co do filmiku(trwa 7 sekund) to na pewno chcesz wiedzieć czy sie sama przeknać o co tam biega ?? :)

Szajba

Wszystko co dotyczy Keanu mnie interesuje. Więc podaj linka jak możesz?
Pozdrawiam

asikaa1980

Tak tak. Hehe źle mne zrozumiałaś. Link jest tutaj, ale pamiętaj, że trzeba być zalowgowanym: http://keanuweb.com/en/reports/display_krdb6010.html [keanuweb.com/en/reports...]

Co do Pitta chodziło mi o to, czy chcesz wiedzieć co tam na filmiku jest albo czy po prostu sama chcesz się przekonać, bez mówienia Ci o tym.
Ale to jest filmik 6 sekundowy. Nie jest super jakiś ciekawy ale ciekawy; p

Szajba

Hej!
Nie musisz mi już dawać tego linka, wierzę, że jest spoko. I mam nadzieję, że jego siostra jeszcze długo pożyje.
Pozdrawiam

asikaa1980

Jest kilka sióstr, więc trzeba sprawdzać po imionach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones