Keanu Reeves

Keanu Charles Reeves

8,2
88 235 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keanu Reeves

Moj ulubiony film z Reeves'em to Speed gdzie rewelacyjnie wcielil sie w postac Jack'a Traven'a. Super prezentowal sie jako komandosik na początku filmu (uwielbiam aktorów w mundurach). Nic dodac nic ująć, to jest genialny aktor. Umie zagraz role dramatyczne, komediowe, a co najwazniejsze czarne charaktery (a to juz droga do sukcesu). Keanu jest WYPAS!

Caroline_6

Genialny aktor? - to błazen który gra tak samo niezaleznie od gatunku filmu i postaci w jaką sie wciela. Swoją sławe ("droge do sukcesu") zawdziecza właśnie takim fanatycznym nastolatkom ktore zachwycają sie jego tepa mina. Zreszta, dorośniesz i zobaczysz wtedy sama co to za aktor.

Sleppy_Hollow

Ja jestem chłopakiem i mam 17 lat. Keanu to mój ulubiony aktor, chociaż za najlepszego na świecie go nie uważam.

Caroline_6

Ja też lubię Keanu :) i myslę że jest swietnym aktorem. Polecam tez inne filmy z jego udziałem (Adwokat diabła,Na Fali,Matrix)
Pozdrawiam

Perla

No dziekuje za poparcie!Rowniez pozdrawiam!

Caroline_6

Mi najbardziej podobał sie w filmie szklana pułapka i płonący wierzowiec, chociaż w tańczący z wilkami też nieźle sie prezentował

broda_2

Buehehehe o ile wiem to Keanu nie gral w tych filmach...:D

malowiem

A w "Przeminelo z wiatrem" Ci sie nie podobał?

broda_2

Ej sorka on nie gral w tych filmach. Niezle jaja!!!!!

Caroline_6

No może nie oglądaliście tych filmów ale ja widziałem kilka razy i grał w każdej po 3 główne role, oprócz płonący wierzowiec - tam pojawił się tylko w krótkim epizodzie jako strażak Sam.

broda_2

Pomyliły sie komuś filmy,czasem sie to zdarza :)

broda_2

"No może nie oglądaliście tych filmów ale ja widziałem kilka razy i grał w każdej po 3 główne role, oprócz płonący wierzowiec - tam pojawił się tylko w krótkim epizodzie jako strażak Sam."

Weź już skończ tą zabawe. Dobrze wiesz, że gadasz głupoty i nie trudno się domyślic, że robisz to świadomie.

Szajba

Niech gada,może mu się w końcu znudzi. :)

Perla

Zmieniłam zdanie: Niech nie gada! I nie wchodź więcej na mój blog Tony!

Perla

hehehe :) wyluzujcie czuby przecież go nie obrażam !!! Niektórzy tu naprawdę są bardzo zabawnie zawzięci w swej pseudo powadze. Pozdro maniacy

użytkownik usunięty
Perla

o popieram w "na fali" świetnie grał, wogle fajny film, aktor jest bardzo dobry, co prawda nie najlepszy, ale odrabia zdecydowanie urodą, wg. mnie bardzo pociągający...

Caroline_6

Dokładam sobie do niego Stallone, Schwarzeneggera i Eastwooda, więc tak, gdzieś te mundury krążą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones