Keanu Reeves

Keanu Charles Reeves

8,2
88 356 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keanu Reeves

WPISUJCIE SIE TU FANI KEANU ! P.S- OBOK WPISU NAPISZCIE ILE MACIE Z NIM FILMÓW ! POZDRO DLA FANÓW KEANU I BRADA !

użytkownik usunięty
Mr_T

jestem fanką Keanu ;) napweno dobrze mu życze9 aby wreszcie sobie ułozył zycie) napewno jest tez dobrym aktorem (jednym z moich ulubionych)

to co mam na płytach dvd to : "Speed", "Matrix","Na fali"
na video mam tylko "Niebezpieczne związki" ;)

ale więcej filmów z nim ogladałam, zapewniam :)

Mr_T

Hmm na płytkach mam 5 filmów z jego udziałem, a widziałam 11 filmów :) no właśnie prośba do reszty piszcie też ile widzieliście filmów z jego udziałem ( jeśli chcecie oczywiście ) pozdrawiam ;)

Mr_T

Jestem jego fanem :)
Mam około 20 a widziałem ze 35 :)

Mr_T

Dołączam się :) "macie"? jeśli chodzi o to ile zaliczonych to ponad 20 ;)
Pozdrawiam

Mr_T

Jestem fanką, na razie widziałam tylko 9 filmów, bo innych nie mogę znaleźć :(

kocica666

widać narazie nikt mnie nie pokona ja mam 31 filmów z nim ! dzieki z a wpisy ! całusy dla keanu i brada

Mr_T

Szajba widział 35, więc więcej niż ty.. ;]

kocica666

A po za tym, czy to tak działa, że ktoś jest większym fanem, bo ma/widział więcej filmów z udziałem Keanu? :P

kocica666

No nie, tak to raczej nie działa :) I nasza koleznka raczej tka nie mysli :)

Szajba

Szajba, a może mi powiesz skad masz tyle filmów z Keanu? Ja szukam, szukam i nigdzie nie mogę znaleźć. Czyli tylko pozostaje kupno? :P

kocica666

Miałem dużo kopii na początku, ale od jakiegoś czasu wszystko zamieniam na oryginalne wersje. O ile niestety nie wrzystko można dostać to musze zadowolić się kopią pobraną z sieci np. Życie na krawędzi. :)
Pozdrawiam

Szajba

Wow :D Tak właśnie sobie policzyłem i wyszło mi, że mam z nim 27 filmów :D

Szajba

zazdroszczę :D <<<<<za krótki>>>>>> Jezu, ciągle za krótki..bla bla bla :P

kocica666

Jeżeli masz za któtki tekst to po prostu naciskaj spacje az dojedzie do konca lini :)

Mr_T

Najgorzej jest dostać te starsze filmy a cholera na nie najbardziej mam ochotę ;)

użytkownik usunięty
black_celebration

to z was prawdziwy kolekcjonerzy filmów z nim ;)

ja mam nadzieje że wkońcu uda mi sie zdobyć film "Moje własne Idaho"

także własnie poluje na te starsze filmy z nim :)

największa kolekcje filmów na dvd to ja mam horrorów :)

Emka, "...Idaho" (podobnie zresztą jak Feeling Minessota) jest w Media Markcie za 29zł (seria Platynowa Kolekcja), kupiłam niedawno.

Ja mam póki co 9 filmów, ale wszystkie na oryg. DVD, bo piractwa nie trawię:( Widziałam natomiast wiele więcej, ze 20 myślę, albo lepiej. Nie liczyłam:)

A czy jestem fanką Keanu..? Hmmm...chyba już wyrosłam z tego, ćwierć wieku mi stuknęło niedawno, heh ....... a nie wiem czemu słowo 'fanka' kojarzy mi się z piszczącą 15-stką (nie obrażając fanów i fanek of course:)

Co nie zmienia faktu, że uwielbiam tego Pana, jest moim ukochanym aktorem i ogólnie bardzo pozytywnie go odbieram, mimo, że osobiście go nie znam. Keanu wydaje się być normalnym facetem i dobrym człowiekiem i za to go szanuję i cenię.

użytkownik usunięty
sandra_2

hehhe dzięki za informacje :] :D (dobrze wiedzieć)

i mogę też zarówno powiedziec że zgadzam się z twoją wypowiedzia w 100%, on nie tylko jest dobrym człowiekiem ale także wytrwałą osobą, która mimo tylu tragedii się nie poddaje- mozna sie na nim wzorować :D

Tak.. chyba mało ludzi przeżyło tyle tragedii w swoim życiu co on :(
Ale się nie poddał.
Może tak z "innej beczki".


Oglądaliście 'dom nad jeziorem'?
świetny film...

Mr_T

Pytanie! Fantastyczny,cudowny, przepiękny i wiele innych przymiotników ;)
Zajebiście jest mieszkać w wielkim mieście gdzie nie ma media markt ;]

black_celebration

"Dom Nad Jeziorem"? Genialny. Mimo, że mój mąż do dziś nie rozumie, jak to możliwe, że oni pisali do siebie listy mimo różnicy czasu:))) (oglądaliśmy razem ten film). Ale czy w filmie wszystko musi być takie dosłowne i realne? :)

Poza tym uwielbiam Sandrę i Keanu jako duet, mam nadzieję że coś jeszcze razem nakręcą...

Do wszystkich "poszukiwaczy" filmów z Keanu: Dużo filmów z Nim (i nie tylko) jest na Allegro, sama sporo kupiłam. I ceny całkiem znośne:)

http://www.allegro.pl/search.php?string=keanu+reeves&category=20585&description= 1&buy=0&new=0&pay=0&search_type=1&location_radio=1&selected_country=1&order=t&st =gtext&listing_sel=2&listing_interval=7

sandra_2

Ja też wielu rzeczy w nim nie zrozumiałam ale to przecież jest film i tam tak musi być i koniec. Nie ma co za dużo nad tym czasem myśleć, tylko pomyśleć nad sensem tego filmu.
Ja też mam ogromną nadzieję że Keanu i Sandra zagrają jeszcze razem w jakimś filmie.

kocica666

zapomniałam też napisac że muzyka genialna była w tym filmie :)

kocica666

dzisiaj juz mam 32 filmy z keanu !!!!!!!!!!!! pozdro dla wszystkich fanów keanu i brada !!

Mr_T

hej kocica !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mr_T

no hej, hej... :) Nie za dużo tych wykrzykników? :P

użytkownik usunięty
kocica666

hej wszystkim!!!!!!:)

no może wykupie jakies filmy z Keanu na allegro :D

"Dom nad jeziorem" fajny, znów duet z Sandi( tez na poczatku nie mogłam sie połapac o co biega) ale jednak niezapomniany duet z Sandra stworzyłw "Speed" :)

Mi się jednak wydaje, ze lepiej zagrali w filmie "Dom nad jeziorem", może dlatego,ze ich postacie były takie jakieś...dojrzalsze?
Ale w "Speed" też zagrali mistrzowsko :D

kocica666

kocica666 dasz mi swoje gg????????????

Mr_T

Mogę dać, ale po co Ci? ;D

GG: 9129065

użytkownik usunięty
kocica666

dla mnie najlepsze były ich dialogi (między Jakck'iem i Annie)

Jack: ktoś mi powiedział,że związki budowane na silnych emocjach są nietrwałe...
Annie: w takim razie my swój zwbudujemy na sexie...
Jack: A jak sobie pani życzy ;]

(tak to chyba jakos leciało)

taaak! To było świetne :P
Ogólnie oni się tak ładnie razem prezentują.. :)
W sumie szkoda,że Keanu nie zagrałam w Speed 2, ale z drugiej strony wtedy nakręcili właśnie adwokata diabła, nie?

kocica666

A ja się cieszę że nie zagrali w Speed 2 bo ten film dużo gorszy od pierwszej części a Adwokat to arcydzieło :)

kocica666

Ej no... Speed 2 to gniot. Keanu postąpił doskonale.

Szajba

Mała aktualizacja:) Filmów z Keanu mam już 11, a to za sprawą dzisiejszych zakupów w Tesco: zdobyłam The Gift za 19,99 i "...Billa i Teda" za całe 6,99:)

Ten pierwszy obejrzałam właśnie (wrażenie opisałam na forum tegoż filmu), do drugiego się zabieram za chwilę, bo coś mi się spać jakoś dziwnie nie chce....:/

Co do Speeda 2 to faktycznie nie jest on arcydziełem...

Wydaje mi się, że już z samego założenia dwójka nie powinna powstać, a dlaczego? Dlatego, że psychol ginie w pierwszej części i ponowne "przypadkowe spotkanie" Annie z kolejnym świrem od wysadzania środków transportu w powietrze już trąca nieco...ehm... "naciągactwem":)

użytkownik usunięty
sandra_2

sandra -popieram :]


i musze przyznac że chwała za to keanu ze odrzucił role w speed2-(jak to ktos kiedys okreslił...speed2(wyścig z czasem)czyli jak długo mozna wysiedziec przed telewizorem ogladajac chałe)
na a "Adwokat diabła"to sie zgodze-arcydzieło ;)

(tak nawiasem mówiąc kocica, byłam na twoim blogu,mam nadzieje ze ty mnie tez odwiedzisz i ślad po soebie zostawisz?!)


Pzdr!

użytkownik usunięty
Mr_T

Ja na razie widziałam z nim 29 filmów, wiem mało, ale jestem na dobrej drodze :) a zgadzam się iż Speed 2 jest do kitu i mam nadzieję, że jednak 3 część nie powstanie... Jeśli ma znów pojawić się duet Keanu i Sandra to wolałabym ich zobaczyć w nowym filmie akcji ;)

A ja uważam, że jak mamy zobaczyć Keanu i Sandre again :) to całkiem fajnym wyzwaniem, którego mogli by sie podjać, by było zagrać postacie, ktore sie wzajemnie nienawidzą :D Co myślicie??

Szajba

Ciekawe jakby im to wyszło :P
Chyba ciężko byłoby im zagrać dwie nienawidzące się osoby, skoro w życiu prywatnym są przyjaciółmi. Ale na pewno by sobie z tym znakomicie poradzili. :D

kocica666

Wow Szajba, świetny pomysł :D Może coś w rodzaju "wojna państwa Rose"?

użytkownik usunięty
black_celebration

heheheh dobry pomysł z tymi przeciwieństwami charakteru :D

ja bym chciała zobaczyc ich razem w jakimś porządnym horrorze, mogliby zrobić też film"ja cie kocham a ty uciekasz" z nimi w rolach glównym (hah)

Heh, Szajba - niezły pomysł: nieznosząca się para - Sandra & Keanu:)

Podoba mi się ten pomysł:) Ciekawe, jak by im to wyszło:) Podobno dobry aktor potrafi wszystko zagrać:)

Mr_T

Przy tym pomyśle od razu mi się przypomina film Mr.and Mrs.Smith i wiecie co jakoś tej pary nie widzie w podobnym filmie :P :P

użytkownik usunięty
sea

Ja też właśnie skojarzyłam z tą parą, a mianowicie państwo Smith :) Brad Pitt i Angelina Jolie świetnie zagrali, ale jak to napisała Sandra dobry aktor ze wszystkim sobie poradzi, a Keanu przecież jest świetnym aktorem tak więc dla niego nie byłoby to zbyt trudne wyzwanie, ale ciekawie by się zapowiadało... W końcu nie muszą być w filmach sami bohaterowie, może być coś w stylu "Constantine"; na początku John nie przepadał za Angelą ;)

sea

Nie no ale taki Keanu w ogóle by nie pasował na postac Johna Smitha a Bullock na Panią Smith. Może jakoś, że mąż nienawidzi żony?? Ale to było już w The Gift i kto oglądał wie, że Reeves jest tam genialny wiec jakoś inaczej może... nie wiem, pomyśle to napisze ;d

użytkownik usunięty
Szajba

No tak, a w filmie "Dotyk przeznaczenia" był w za badzo brutalny! A przecież chyba nie chcemy by tak traktował Sandrę?! Ale trzeba mu to przyznać, że jako negatywna postać się spisał tak wiec z inną rolę nie bedzie miał zadnych problemów, teraz czekam na film "Night Watch", gdzie zagra jak najbardziej pozytywną postać i znów mozemy go zobaczyć w roli gliny...

użytkownik usunięty

PoProstu.Emka
Jeśli chodzi o horror to nie chciałabym, aby Keanu zrujnował sobie "karierę" takim gatunkiem, ponieważ porządengo horroru już nie można zobaczyć :/ niestety taka jest prawda, ale jakiś dobry dramat czy też thriller to czemu nie ;)

Mr_T

Jestem fanką od 6 lat, udało mi się zgromadzić na dvd ok 40 dzięki wymianie z innymi fanami, większość to oryginały ale starsze filmy mam skopiowane na dvd , bo są to częśto filmy telewizyjne. Pozdrawiam wszystkich fanów , super że jest nas tak wiele!

użytkownik usunięty
Alike64

Alike64 - gratuluje duzje kolekcjii jego filmow :D
Nom to bardzo dobrze że jest tylu fanów Keanu, w końcu on jest wprost świetny i nie można sie oprzeć jego urokowi...


ktos z was tez chciałby zobaczyc Sandi i Keanu w jakims horrorku? ;P

użytkownik usunięty

Mela- mów mi Emka! ;D

no ale jakto nie ma dobrych horrorow?
są polecam "Siłe starcu" czy " w mroku zła"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones