Keanu Reeves

Keanu Charles Reeves

8,2
87 614 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keanu Reeves

Od Matrixa i Constantine'a po memy z serii "a co jeśli?..." :)

emmeline37

są genialne! :D

SonneSRK

są świetne, zwłaszcza jego przerażona twarz z czasów, gdy był jeszcze dzieciakiem :)

emmeline37

no nie wiem czy to taki dzieciak... :P 20 lat miał na pewno :P

emmeline37

On miał wtedy 25 lat :)

SonneSRK

Tak!

emmeline37

Tez go uwielbiam :-))) Facet ktory sie nie starzeje. Podejrzewam ze za 10 lat bede wygladac starzej niz on (jesli juz nie wygladam) hehe :)) Lubie go bo wydaje sie taki normalny, niezmanierowany przez to całe Hollywood:) Poza tym dla mnie to dobry aktor pomimo roznych opinii i zdania nie zmienie :)

monia198923

No ja bym raczej powiedział, że gościu się skonczyl na Constatine, pozniej to juz rownia pochyla. Może jeszcze kiedyś bedzie mial swoje 5 minut. Jednakze na chwile obecna to prawie nie istnieje w swiecie filmow.

myst14

Świetny powrót w filmie 47 roninów. Polecam :)

Szajba

o tak!

emmeline37

Keanu jest zarąbisty w każdym filmie
kocham tego gościa w niegejowski sposób :-)

takkis

Dobrze napisane! Popieram

użytkownik usunięty
emmeline37

Wy wszyscy chyba żartujecie? Ten koleś to takie drewno, że byłby niezłą ucztą dla termitów.

a my go lubimy a ty nie, życie :)

przypuszczalnie chciałeś być zabawny, ale ci nie wyszło;]

Keanu jest niesamowity :)

użytkownik usunięty
LadyAnila

A co w nim takiego niesamowitego?

wszystko, począwszy od wspaniałej osobowości na uroczych walorach estetycznych skończywszy :)

LadyAnila

Widziałam kilka filmów z jego udziałem i śmiem twierdzić, że gra w nich bardzo podobnie. Np. Jim Carrey jest genialnym aktorem komediowym, ale potrafił też wcielić się w role z "Truman Show" czy "Zakochanego bez pamięci". Oglądając te dramaty zapomniałam zupełnie, że to aktor z "Ace Ventura". Natomiast Keanu, bez względu na rolę, jest podobny. Mam wrażenie jakbym nie oglądała danej postaci, ale prywatnego Keanu. Tak jakby starał się stworzyć fasadę danej postaci, ale wnętrze jest zawsze takie samo: emanujące smutkiem, nostalgią, zagubieniem. Nie przeszkadza mi to, bo szanuję go raczej za to co o nim czytałam w aspekcie życia prywatnego. Tylko widząc zawsze takie smutne oczy..

użytkownik usunięty
Kareta

Nie wszyscy aktorzy muszą być wszechstronni, niektórzy w filmach grają siebie ale robią to na tyle autentycznie że ludzie to kupują, filmy z Keanu są dobre więc nie widzę powodu by mu coś zarzucać.

Dlatego nic mu nie zarzucam, ale zauważam, że jego gra w każdym filmie jaki widziałam (z 10 się uzbiera) jest podobna.

użytkownik usunięty
Kareta

Tak jak Bruca Willisa, Shwarcenegera i Stallona.

emmeline37

i masz racje, bo świetny jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones