Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 662 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

Jedna z najlepszych aktorek i najpiękniejszych kobiet :) Nawet pomimo tego, że jest stanowczo za chuda

Rainbow12

Dla mnie to jedna z niewielu aktorek , wyglądających świetnie , nawet po charakteryzacji na ciężko pobitą.
"Domino"

Rainbow12

Z grą aktorską to różnie u niej bywa, ale co do urody to trudno się nie zgodzić. Jest naprawdę urocza. Ma w sobie to "coś" ;)

Rainbow12

Ma charakterek to pewnie dlatego. Twarz tez piękna.

Rainbow12

Potwierdzam jest cudowna! Uwielbiam każdy film w którym ona gra. Jest po prostu świetna, i przede wszystkim piękna.

Rainbow12

Jak miło, ze nie ma żadnego nie miłego komentarza jak to zwykle w takich psotach :p. Ja tez ja uwielbiam. Większość filmów widziałam po kilka razy. A w aktorach cenie to ,, że w wywiadach również ich lubisz. A jak można nie lubić Keiry.

Rainbow12

Racja! Za chuda :) ale i tak śliczna

Rainbow12

Z początku nie trawiłam Jej za tą właśnie chudość i ostre rysy twarzy. Wizualnie mnie odpychała, ale po obejrzeniu "Księżnej", "D i U" oraz "Pokuty" jest na podium moich ulubionych aktorek. Do gry w filmach kostiumowych jest wręcz stworzona. Brakuje mi takich filmów w jej bardziej aktualnej filmografii. Mogłaby głównie w takich grać. Ciąża na jej chudość dobrze wpłynęła.

Rainbow12

Kocham ją tez za ateizm nie uległa bogobojnej postawności Hollywood.

Rainbow12

Moja ulubiona aktorka all time :) Jestem fanką pięknego brytyjskiego akcentu Keiry, jej wspaniałej urody i gry aktorskiej. Jest stworzona do ról w filmach historycznych.

Rainbow12

To ja się tutaj wyłamię, nie widzę w niej zupełnie niczego ładnego, natomiast co do aktorstwa, w każdym filmie jest taka sama.

pani_sroka

Dziwi mnie że niektórzy ją uważają za brzydką przecież ona jest najładniejszą aktorką jaką znam (z takich które są zawsze ładne a nie w jednym filmie takie tapeciary)

Musa12

Dziwi Cię, że każdy ma swój gust?

Rainbow12

ja też uwielbiam Kerię! ;D jest utalentowaną aktorką i jest bardzo piękna - nigdy nie mogę się na nią napatrzeć, szczególnie gdy gra w kostiumowych filmach, to absolutnie jej klimaty - to jeszcze jest naprawdę zabawna i ma duży dystans do siebie ;) zawsze bardzo chętnie oglądam z nią filmy. nawet jeśli ma to być filmowy gniot ;pp

isobel

Zgadzam sie :)

Rainbow12

Za chuda?! debile ona jest szczupła i ładna a pewnie piszesz tak bo sama jesteś gruba

Musa12

od debili to matke swoja sobie wyzywaj a nie mnie albo innych uzytkownikow.

Rainbow12

Pierwsze zdanie popieram w zupełności, a z drugim się nie zgadzam. Nie jest "stanowczo za chuda", tylko odpowiednio szczupła i mam nadzieję, że taką pozostanie, bo w tym cały jej urok. Kilka kg więcej i to już nie byłoby to :)

MartiniKS

W sumie to się zgadzam. Ja osobiście nie chciałabym być taka szczupła bo jak dla mnie to idealne ciało ma Nicole Scherzinger, ale Keiry innej sobie nie wyobrażam. Oby została taka jaka jest bo jest idealna.

Rainbow12

Nie podzielam niestety zachwytów dotyczących urody. Jej szczupłość jest przerażająca, rysy twarzy zbyt mocne (coś ze szczęką), jest nieproporcjonalna (szerokie biodra i brak biustu), koścista. Ma za to bardzo dużo wdzięku, dziewczęcego uroku, przepiękne, głębokie oczy; przykuwa uwagę i lubię filmy z nią. Może to kwestia pokoleniowa, bo dla mojej nastoletniej córki K. jest piękna. Dla mnie piękna jest Isabelle Adjani. Keira to niewątpliwie bardzo ładna dziewczyna, interesująca. Piękna - oj nie.

epilenka

Keira jest za chuda ale na szczęście nie ma anoreksji. W jakimś wywiadzie mówiła, że jej babcia i mama miały anoreksję więc ona sama uważa na to dość mocno.

użytkownik usunięty
Rainbow12

Myślę, że ogólnopolski zachwyt nad jej urodą jest dowodem na to, że Polakom najbardziej podobają się dziewczyny o śniadej karnacji, z ciemnymi (czarnymi lub ciemnobrązowymi) włosami oraz piwnymi lub brązowymi oczami. Słowem taki południowy typ urody najbardziej kręci zdecydowaną większość Polaków. Czy wielbiciele Keiry zaprzeczą, że właśnie ciemulki im się podobają najbardziej ?

Rainbow12

Zwłaszcza jej zęby są pociągające :P :P :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones