Kelly Stables

Kelly Michelle Stables

7,2
340 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kelly Stables

Ona (!) grała samarę w Ringu 2. Stara baba grała role 8 letniej dziewczynki !

susuwatari

Mogli doczepić parę czarnych szczępów Dakocie Faning i mamy Samarę jak z bajki

susuwatari

Coś mi się nie zgadza... Jeżeli Stables grała Samarę, to dlaczego wszędzie pisze się, że w drugiej części wykorzystano archiwalne zdjęcia Daveigh Chase? Proszę o wyrozumiałość, bo nie bardzo się znam na tworzeniu filmów :]

susuwatari

Rzeczywiście stary babsztyl. Jak grała w Ring miała już 27 lat! Toż w tym wieku trzeba się już do trumny kłaść! A że była w stanie poruszać się o własnych siłach, bez laski, to już zakrawa na cud!

Faktycznie, śmiechu warte, arturs. Ale głupich ponoć nie sieją...

susuwatari

a ja się nie dziwię...
przecież jest niska (152 cm) ma długie włosy i gra dobrze... nadawała się!

a co do zdjęć archiwalnych- chodzi np o rzeczy typu: kaseta, gdzie były urywki z Daveigh Chase a nie Kelly Stables

susuwatari

Adam Brody grał 17 latka mając lat 24. Kwestia tego jak się aktor trzyma i jak gra. Resztę zrobi photoshop ;).

susuwatari

No kurczę! Strasznie stara... niech najlepiej zamknie się w domu i z niego nie wychodzi, bo jest tak cholernie stara!
Eh, ludzie, przecież ta dziewczyna jest niziutka, buzi jej nie widać, więc nie rozumiem dlaczego się czepiasz. :)

Dziewczynka_bez_zapalek

Matko!!!
Nikt się nikogo nie czepia! Czytając to co piszą tacy ludzie jak ty to automatycznie podnosi mi się ciśnienie.Trzeba koniecznie przeciezsz napisać jakies złośliwe uwagi no nie?
Patrząc z punktu widzenia 9 letniej dziewczynki 27 letnia kobieta jest stara.
Tak trudno pojąć???

Yifei

Ja osobiście wolałam Daveigh Chase jako Samare. Przynajmniej pokazali jej twarz. Ale przecież oglądając Ring 2 jakoś specjalnie ta róznica wieku nie jest widoczna. Mam natomiast pytanie, czy to prawda, że Stables zagra w Ring 3? Bo sądząc z opisu w filmie będzie ukazana Samara za swojego ludzkiego życia, a aktorka będzie już grubo po trzydziestce, więc będzie mały problem.

susuwatari

Mnie też zdziwiło czemu w tym wieku grała Samarę. Jednak to nie znaczy że wolno się z niej wyśmiewać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones