Kerem Bürsin

8,4
735 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kerem Bürsin
Paula_TV

Aktor z niego tak samo dretwy jak postac samego Bolata. Zero ekspresji, zero pasji. Sztywnosc aktorska nadrabia mimika twarzy, ale i tak zaburza to odbior calej postaci. Z takim podejsciem bylby idealny do roli tureckiej wersji o slynnym Tedzie.

kgsd

Nie zgadzam się z tą opinią, ale każdy ma własną :) Dodam tylko, że serial Sen Cal Kapimi bił rekordy popularności na całym świecie, a ludzie pokochali parę głównych bohaterów - nie bez powodu ....

Paula_TV

"Bił rekordy popularności na całym świecie" - to ja dodam że te rekordy porownywane były fo ratingu tureckiego, gdzie przy starcie produkcji serial miał 20% ogladalności (czyli pierwsze odcinki odlądało 20% Turków) a skońcył na poziomie 1.12%. No faktycznie, to jak na świecie bylo 2% to był to niesamowity rekord popularności.
Mało tego, wszystkie grupy tłumaczy, KRADNĄ posty z rosyjskiego vk gdzie w translatorze tłumacza i udostępniają to na swoich grupach serialowych. To jak sie ktoś naczyta rakich bzdur, to je potem powtarza...
Odsyłam do orginałów na grupie DiziMania na vk.
"Ludzie pokochali glownych bochaterow nie bez powodu" - no tak jest za co kochac Ede Yıldız- konkurs na matke roku wygrywa jak nic, na dziewczyne, narzeczona i zone, a takze ciezarna roku tez. Śmiech na sali...
Serial to dno i 3 metry mułu. Kilka postaci drugoplanowych do pewnego momentu ciągnelo ten serial. Pozniej to nadawalo sie tylko do podtarcia 4 liter

kgsd

może nie wchodźmy w tą dyskusję, bo widzę, że masz ewidentny żal do kogoś, o coś.....szkoda tylko, że wydajesz takie opinie, pod wpływem jakiś negatywnych emocji.
To tylko serial, czego oczekujesz od postaci? chodzących ideałów? w prawdziwym życiu też ich nie ma.
A serial osiągnął miedzynarodową popularność jak na turecki serial.

kgsd

a no i więcej szacunku dla czyjejś pracy. Ekipa SCK pracowała w Covidzie narażając zdrowie.

użytkownik usunięty
Paula_TV

Idealny do roli. Rozwalają mnie jego miny, mikro ekspresja. Ja tam mam wrażenie, że to najlepszy aktor z obsady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones