Kevin BaconI

Kevin Norwood Bacon

8,0
29 818 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Bacon

Rozumiem, że nie jest wybitnym aktorem, no ale bez przesady ma na koncie parę dobrych ról.
Na prawdę zasługuje chociaż na pierwszą dwusetkę....

mk34

Poprawka. JEST wybitnym aktorem.

mk34

Ależ jest wybitnym aktorem! Ma kilka takich ról, które są zwyczajnie imponujące. Nie rozumiem czemu jest tak daleko w rankingu - ludzie go nie lubią, nie doceniają, nie mam pojęcia w czym tkwi problem. W każdym razie uważam, że to ogromna pomyłka. Dla mnie osobiście ścisła aktorska czołówka.

mk34

Nie jest wybitny? Dobre,jest mega wybitnym,na pewno lepszym niż niektórzy panowie w pierwszej 10,jego miejsce to śmiech na sali

mk34

No dobra to akurat kwestia gustu, jak dla mnie jest to dobry aktor ale nie wybitny, tak czy inaczej szkoda, że tak nisko w rankingu...

mk34

Pewnie dlatego, że większość ocenia po urodzie a nie po grze aktorskiej... Albo po prostu nie oglądają filmów z jego udziałem i go nie znają. Ja go uwielbiam. Myślę, że można go porównać do Bena Fostera, który jest jeszcze na gorszej pozycji w rankingu, bo na ponad 500 miejscu... Oboje są magnetyczni. A oceny filmów obu panów ponad 7 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones