Kevin BaconI

Kevin Norwood Bacon

8,0
29 926 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Bacon

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, że Kevin ma wprost idealną twarz, temperament a nawet sposób mówienia, by grać jakichś czubków, morderców, porywaczy... Po prostu jest do tego stworzony! O ile dobrze pamiętam widziałam niewiele filmów, gdzie gra on kogoś (nazwijmy to) dobrego... To do niego nie pasuje! Jest wiele ról dwulicowych, szurniętych kryminalistów! Wszystkie te role powinien odgrywać właśnie on, gdyż idealnie się do tego nadaje! Lubię go bardzo za taką włąśnie umiejętność odgrywania człowieka, którym się w rzeczywistości nie jest i nigdy nie będzie...

dull

mysle
bardzo podobnie o nim ..tez trudno mi skojarzyc go w postaci dobrego ..natomiast nie moge zapomniec jego wspanialej roli w Morderstwo pierwszego stopnia....mysle ze to jeden z jego najlepszych filmow

użytkownik usunięty
Kseniucha

racja, morderstwo pierwszego stopnia było niesamowite, nie zapomnę, gdy widziałam go pierwszy raz w kine... nie potrafiłan nic powiedzieć przez godzinę po wyjściu z kina... Super!

dull

W "Digging to China" jest dobry podwójnie. Dobry, bo świetnie gra, i dobry, bo... nie jest czarnym charakterem. Polecam.

dull

w Królu kosza jest fajnym gościem. nie zaszufladkowali go jako złego

bemolka

Bardzo dobry Kevin pojawia się w "Stir of Echoes" z 99 roku :) Polecam, bo świetny film.

dull

Racja...
Jego buzka jest poprostu stworzona do takich rol (co nie zmienia faktu, ze w roli dobrego tez jest ok).
Po roli pedofila w niedawnym filmie czekam az zagra psycho-gwalciciela :-P

anna_11

Hmmm, ciekawe, bo ja też na to czekam :D To chyba już jakieś zboczenie ;)

blacki

taa, zdecydowanie pasuja mu takie role...
wczoraj widziałam go w "Uśpieni", gdzie grał straznika w zakładzie poprawczym dla młodocianych i tam znęcał sie i molestował swoich 'podopiecznych'...
rola straszna... ale dobrze odegrana :)

dull

Kevin Bacon jest podobny do Jima Knobelocha z Doktor Quinn

labambas

A już myślałam że to tylko ja widze go jako morderce , ale serio jego buśka do tego pasuje, szalono-błekitne oczy i zajebisty zadarty nosek x

dull

masz racje idealny do grania szurniętych postaci. Mi jego twarz kojarzy się z jakimś diabłem xD przeraża mnie w swoich rolach, ale to dobrze:) tak ma być

dull

I dlatego sprawdzi się w roli podstępnego Sebastiana Shawa.

dull

w Footloose grał dobrą postać. Zbuntowaną, ale pozytywną i nie szurniętą. A Apollo 13 chyba również :D. chociaż rzeczywiście przeważnie wciela się w postaci mające problemy psychiczne ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones