Kevin BaconI

Kevin Norwood Bacon

8,0
29 921 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Bacon

Jest kilku aktorów, którzy moim zdaniem, najlepiej wypadają w rolach psycholi i tym podobnych czrnych charakterów. Kto waszym zdaniem ma twarz psychopaty?
Jak dla mnie są to Kevin Bacon, Kiefer Sutherland i Corin Nemec. Jakie są wasze opinie na ten temat?

alissa

O!Ciekawy temat :) Mi zawsze na myśl ,,aktor-psychol'' przychodzi Kevin Bacon.Jakoś tak...pasuje mi strasznie do takich ról.
Co do innych aktorów tego typu,to są to:
-Jack Nicholson
-Tim Robbins-coś tak jak w ,,Rzece tajemnic'' ;)
-Kiefer Sutherland
-Gary Oldman
-Steve Buscemi-potrafi byc naprawdę zabawny,ale jego wyraz twarzy mówi,że ma dobrze z garem ;)
-Alan Rickman

mogłabym jeszcze dodac Roberta de Niro,ale on pasuje mi nie do psychola,lecz do jakiegoś gangstera.Choc czarny charakter zdecydowanie :)

pozdr. :)

SmallCrime

Ejże, a Ralph Fiennes ("Wichrowe wzgórza", "Lista Schindlera", "Czerwony smok", "Pająk")? A Christian Bale ("American psycho")? Obaj są niezwykle sugestywni w rolach niebezpiecznych wykolejeńców (mających jednak coś w rodzaju dziwnie magnetycznego uroku). :-)

Bluette

Rzeczywiście Jack Nicholson w "Lśnieniu" wyglądał demonicznie:) I Gary'ego Oldmana też w sumie mogłabym zaliczyc do tego grona.

alissa

Peter Stormare - Przedsionek Piekła, Armageddon (szalony rusek), Prison Break i oczywiście razem z Buscemi Fargo - psychopata jak się patrzy :) To mój faworyt. Poza nim oczywiście Buscemi (Soprano, Fargo i wiele innych), Rickman (za Die Hard i Harrego :)), Oldman i Nicholson. Hopkins w tym filmie co z gorylami mieszkał i jako Lecter jest też świetny.

alissa

Dorzucam Patricka Wilsona. W "Hard candy" niezwykle sugestywnie zagrał niebezpiecznego zboczeńca...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones