Kevin BaconI

Kevin Norwood Bacon

8,0
29 921 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Bacon

Jedna z ciekawszych postaci w współczesnym swiecie filmowym. Świetnie gra czarne charaktery i super śpiewa (Footloose - uwielbiam !!!). A także baaaaaaardzo przystojny. Szkoda, że został pominięty w nagrodach przy "Rzece tajemnic" i za rzadko w Polsce pokazują repertuar z Jego udziałem.

annalle_3

No czy ja wiem czy tak rzadko... Ostatnio trwa istny "szał" na jego filmy...
Na TCM puszczają ciągle "Diner" i "Prawo i Sprawiedliwość"
Ostatnio leciały filmy "Uśpieni", "Rzeka Tajemnic", "24 Godziny", "Linia życia", "Dzikie żądze"
A teraz jeszcze 12.12 będzie "Człowiek widmo" (dobrze, bo w necie ciężko znaleźć ten film)

Ja nie mogę zrozumieć jak można było go nie nagrodzić za "Morderstwo pierwszego stopnia". Niedoceniany aktor, niestety.

Astartte

Ale "Rzeka tajemnic" była 5 lat temu. I to wszystkie najsłynniejsze ! A ostatnie filmy.......

annalle_3

Nie, Rezka tajemnic była w zeszłym miesiącu na tvn7 ;P
A ostatnie z neta ;P

Astartte

taaak, ale chodziło mi, że to film sprzed 5 lat. Ja preferuję kino :) W Polsce nie jest zbyt popularnym aktorem. Pozdrawiam

annalle_3

A, źle zrozumiałam xD No tak... o Death Sentence było cicho, a film jest genialny... Pewnie z Frost Nixon będzie podobnie...
Ja tez pozdrawiam :)

annalle_3

Rzeczywiście jest śliczny a w polsce leci mało filmów z jego udziałem . Jedynie powstarzają w kółko " Apollo 13 " i "24 godziny " Ale filmy są spoko . :P

annalle_3

No cóż... Moja nauczycielka bardzo ładnie go określiła. "No jeden z normalnych aktórów, zyję sobię spokojnie, ma jedną żona."
Jak dla mnie również wartościowy aktor, i facet który nie podąża za sławą. Wzorcowy aktor. Kariery życzyć nie będę bo już ją ma. Sam napewno ma też satysfakcję z tego, że ludzie cenią go za talent.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones