Kevin BaconI

Kevin Norwood Bacon

8,0
29 926 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Bacon

jak widze go na ekranie to aż oczy wykręca, że wyłaczam program, może i aktor dobry ale nie da sie na niego patrzeć

bosky_2

jak dla mnie bardzo przystojny :D

littlejudas

Podbijam ;D przystojny i męski oraz przede wszystkim cholernie dobry aktor ;)

Starrlight

to teraz mamy 3:1. przystojny, uroczy i umie grać:)

Antonia_2

zgadzam się, ma coś w sobie, coś takiego, ze dla mnie jest cholernie kręcący :D

czysto_krwista

Jak dla mnie jeden z najprzystojniejszych i najbardziej pociągających facetów chodzących po naszej planecie :)

abc2343

abc2343 uważam tak samo! :)

samotnia

Dokładnie, jak juz się na niego spojrzy, to nie można oderwać wzroku ;)

abc2343

Zgadzam się :)

abc2343

I ja się zgadzam.

pani_sroka

Też się zgadzam, brałbym.

bosky_2

mam to samo, jest obleśny i wkurzający

bosky_2

im bardziej zły tym bardziej pociągający

CelineMarie

Zacnie ujęte.

bosky_2

No jak dla kogoś przystojne są szpetne lalusie i bawidamki pokroju Wesołowskich czy Zakościelnych to nie dziwię się że razi normalnie wyglądający aktor.

bosky_2

Zalicza się do czołówki przystojnych aktorów w moim zestawieniu - jest idealny. Ma coś w sobie.

UpTrinity

Zrobiłaś zestawienie? łał.

Jinno

Tak napisałam.

UpTrinity

Pochwal się, jestem ciekawy kto kręci kobiety.

Jinno

Myślę, że gusta są różne i ciężko generalizować na podstawie upodobań jednej kobiety.

bosky_2

Jak powiedziales twarz pedofila to wzialem to za komplement co do umiejetnosci aktorskich :P Dla mnie facet ma klasyczna urode, urode amanta, ale przynajmniej nietakiego lalusiowego amancika z delikatna buzka, ja mu zazdroszcze urody :P

bosky_2

Czyzby trauma po "Sleepers"?

bosky_2

Ja nie wyłączam, ale twarz ma psychopaty i takowego zawsze gra, z taką facjatą nie musi się zbytnio starać, by przekonać do swojej roli :)

bosky_2

wg mnie jest bardzo przystojny, ale to dlatego, ze ja lubie taki niestandardowy typ urody mężczyzn. Moj facet jest podobny a kocham go juz wiele lat:)

bosky_2

Twarz pedofila? Poważnie? Co ma wygląd do upodoban seksualnych?

użytkownik usunięty
bosky_2

Jest fascynująco przerażający. Ma to coś mrocznego w sobie. Ale jak napisał któryś z przedmówców - wygląd nie określa pedofila! Na marginesie - prawie wszyscy pedofile są - jeśli nie uroczy, to na pewno budzący zaufanie. Wiec coś nie tak z Twoim postrzeganiem ludzi :) Ja jakoś nie mogę rozgryźć tego gościa i swoich wobec niego odczuć. Ale skłaniam się mocno ku temu, że go lubię. Chyba właśnie za to, iż nie zapominam jego ról, każda zapada w pamięć, i o to chyba chodzi...

bosky_2

Coś w tym jest, mi przypomina gościa z Bodyguarda - wynajętego zabójcę. Też ma taką dziwną, psychopatyczną twarz, nie budzącą zaufania. I tępy wzrok. Jakkolwiek Bacon jest przy tym (charakterystycznie) przystojny, o dziwo.

creep_

To jeden z tych gosci których lubie i nie potrafie wyjasnic, dlaczego. Strasznie charakterystyczny.

creep_

Też mi się przede wszystkim z psychopatą kojarzy, ale w sumie jest całkiem przystojny ;) Może bez wielkiego szału, według mnie, ale coś w sobie ma. No, i z pewnością nie przypomina mi pedofila, tacy mi się kojarzą z bardziej szujowatym wyglądem, a Bacon jest po prostu mroczny.

bosky_2

Jestem w szoku i to dużym. Gusta są różne ale to co piszesz to skrajność. On jest aktorem a nie modelem. Ale jak już mówimy o wyglądzie to dla mnie osobiście od momentu kiedy obejrzałam film Dzika Rzeka z jego udziałem a było to już jakieś 14 lat temu uważam, że jest naprawdę przystojnym facetem. Ma w sobie pewnego rodzaju mroczność. Ben Stiller, Owen Wilson, Vince Vaughn to są "paszczety" według mnie, ale nigdy bym nie napisała: że mają odrażającą twarz czy też twarz pedofila. ........ No nic chyba faktycznie gusta potrafią być totalnie skrajne. ;( Dla mnie nr jeden jeśli chodzi o wygląd jest Jim Caviezel.

carry_89

Jim Caviezel, ktory zreszta tez lubi grywac psychopatow ;)

bosky_2

W 2004 roku zagrał świetnie pedofila w Złym dotyku. Wspaniała kreacja Bacona.

jalop

jeszcze uśpieni

bosky_2

Jak dla mnie też jest obrzydliwy. Jak go widzę chce mi się żygać. Ten jego głos...i ta twarz fuuuu.nie mogę na niego patrzeć...

bosky_2

Widać facet zbudza kontrowersyjne emocje, możliwe że może przerażać ale co do twarzy pedofila to mocne przegięcie. Zwykle wyglądają nijako, przynajmniej w młodym i średnim wieku, na starość fakt potrafią przerażać.
Kevin jest świetnym aktorem, ale również jako facet bardzo intrygujący, oczywiście w mojej ocenie. Może dlatego trudno być obojętnym, dla jednych jest odpychający a dla innych atrakcyjny.
Ciekawa jestem kto dla Ciebie jest interesujący?

bosky_2

Ja do pewnego momentu nie lubiłam jego wizerunku, bo tez mnie irytował. Grał te swoje czarne charaktery tak dobrze, że aż Go utożsamiałam z nimi i nie lubiłam. Od czasu The following, gdzie czas zrobił swoje, muszę przyznać, że ma takie coś w sobie, co obecnie sprawia, że mi się podoba. Nie, żeby postrzegać go jako ideał męskości, ale zwyczajnie atrakcyjny mi się wydaje. Z postacią Ryana Hardiego z sympatyzowałam się. Ale że pedofil :) - a to istnieje jakiś kanon wyglądu pedofila?!?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones