Kevin BaconI

Kevin Norwood Bacon

8,0
29 921 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Bacon

nigdy, nie patrze na aktorów w kategoriach seksownych, czy przystojnych ale ten aktor naprawde ma coś w sobie taki magnetyzm który powoduje ze jak słysze gdzieś Kevin Bacon to pierwszy przymiotnik, który przychodzi mi do głowy to właśnie seksowny, niewiem dlaczego nie jest on zabujczo przystojnym ani bardzo utalentowanym aktorem ale seksapil w sobie ma ohhhh, fajny, SEKSOWNY pan......

mroweczka

Zgadzam się w 100%. Doskonały przykład na to, że piękna buźka to nie wszystko - trzeba mieć jeszcze to coś, czego wielu "boskim" gwiazdorom tak brakuje.

użytkownik usunięty
Lady_Snape

Zgodzę się z wami dziewczyny. Macie racje, ma w sobie magnetyzm a ten silnie odziałowuje....... na kobiety. Ma niebie(a)ńskie oczy......

użytkownik usunięty
mroweczka

no mi tez slabo jak go widze... mmm... dobre ciacho z niego na maksa sexy koles

az mi się słabo robi;)))kiedy go widze(jest sexi)

sikorka06

Ijak! No lubię go ale dla mnie to on jakieś takie antyseksie jest;)

mroweczka

mi sie szalenie podoba, chyba ma slabosc do takich facetow ;-)

mroweczka

totalnie sie zgadzam, on ma zdecydowania to cos w sobie...!

aleksandra25

No na serio, niby taki przystojny nie jest a przyciaga =P Ale i taent ma trzeba przyznac...

użytkownik usunięty
kaja_24

Eee..No cóż... Tak bywa....xPP Można powiedzieć: Wszystko(co najlepsze oczywiście xPP) w jednym...

mroweczka

Popieram. Przyciągają mnie wszystkie filmy, w których gra. Bardzo mnie kręci ;-) Ta jego nietuzinkowa twarz i oczy.... No i głos. Głos działa na mnie szczególnie. A on ma taki niski, głęboki głos. Jest świetny w każdym calu ;-)

mroweczka

Kevin Bacon jest nieziemsko męski. Uwielbiam go:)

użytkownik usunięty
bsiue

No cóż...I tak wygląd nie jest najważniejszy...Ale nieważne xPPPP

mroweczka

dokladnie, seksowny, po prostu ma cos w sobie. ale z jednym sie nie zgodze, uwazam ze jest utalentowany ; )

mroweczka

Oj tak, jest szalenie pociągający... I ma talent! O tym nie zapominajcie. Tylko dlaczego tak rzadko gra pozytywne postaci? ;(

mroweczka

niesmowity wyraz twarzy piekne oczy i ten seksowny glos, nie ejst przystijny za bardzo ale bije od niego sexem na kilometr, ogladalam ostatnio 24godziny , gral tam porywacza i byl niesmowity, mialam ochote go pozrec mmmm :D

k_8guru

hehehe
Te same uczucia i pragnienia we mnie siedziały jak oglądałam 24 godziny... Myślałam, ze wyjdę z siebie.
Facet mnie totalnie rozbroił. =)

mroweczka

Dziewczyny macie rację! ;) Jest mega seksowny...tylko ma już swoje lata...ale oczy, uśmiech, głos...i wyraz twarzy ;]] aj... :P
do Anucha:
Sądze, że Baconowi bardziej pasują takie role 'bandziorskie' niż takiego grzecznego chłopca... nieprawdaż ;)?

kaisa9329

popieram w 100% ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones