Kim Basinger

Kimila Ann Basinger

7,4
13 849 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kim Basinger
Ds_Hanka_man

No właśnie też tego nie rozumiem, oglądałem przed chwilą Legendy Ringu (film z 2013r), a Kim wyglądałą prawie że identycznie jak w Batmanie (z 1989 roku).

Pijany_Mistrz

Zgadzam się,cały czas dobra dupa :)

Pijany_Mistrz

Ciekawe jak na żywo wygląda, ale i tak się trzyma. Prawdziwa gwiazda, coraz mniej takich

Pijany_Mistrz

Ha! Dokładnie to samo chciałem napisać. Pamiętam jak dziś, jak miałem 10 lat byłem na Batmanie w kinie, 25 lat temu! Teraz patrzę, a Kim Basinger prawie nic się nie zmieniła. Jeszcze bardziej zdziwiłem się jak sprawdziłem, że ma już 60 lat. Nie wiem jak ona to robi, ale wygląda wciąż rewelacyjnie. Po prostu jestem w szoku.

Pijany_Mistrz

Może maja jakieś sposoby na "długowieczność" w Hollywood? naprawdę się trzyma

użytkownik usunięty
Ds_Hanka_man

Kobieta z klasą !!!

Ale jaja. Pijany Mistrzu - tez wlasnie skonczylem Legendy Ringu - pierwsze skojarzenie po ujrzeniu Kim - kurcze wyglada jak w Batmanie Burtona. Swoja droga niesamowita sprawa. Jak sobie pomysle jak wyglada przecietna 60-latka...... lepiej wroce na kolejny seans :-)

Dokładnie! Niepowtarzalna

Ds_Hanka_man

i tak jest nadal boska, a w latach 80m i 90 to byla idealna, w sumie najpiekniejsza aktorka w historii kina :)

funkadelic

Na pewno czołówka! ma ten wdzięk cholera!

Ds_Hanka_man

Ma 60 Lat a wygląda na 30 Lat.

gwiazda_hollywood12345

No dokładnie!

Ds_Hanka_man

Czy ja wiem trochę ponaciągana wg mnie .

Ruben_fw

Pewnie, że tak, ale umiar zachowała. Lepiej też, że ponaciągana, niż naszpikowana wypełniaczami, które z pięknej buźki zrobiłby pozbawioną zmarszczek pyzę jak Zeta-Jones.

Ds_Hanka_man

Na na pewno nie jest naturalna to na 200%, bo miała kilka zabiegów plastycznych. Więc to już coś znaczy, tym bardziej że bez nich na pewno by straciła na urodzie. Więc nie wiem czym taki zachwyt, jedynie za co należy ją pochwalić że zachowała umiar w operacjach plastycznych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones