Kim DickensI

Kimberly Jan Dickens

7,0
8 266 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kim Dickens

Jakieś problemy z serwerem, czy to ja piszę pierwszy?! Ależ to śliczna istota! Jeszcze nikt tego przede mną nie zauważył?! Śni mi się po nocach. Moim numerem 1 od lat była Sharon Stone do momentu kiedy obejrzałem Hollow Man. Widziałem jeszcze tylko epizod Kim Dickens w The Gift. W obu tych filmach role "charakternych" zdecydowanych kobiet. Myślę, że to dobra aktorka, ale TVP nie pozwoli mi się w tym utwierdzić, bo puszcza tylko jakichś durnowatych Zagubionych, w których Kim tylko mignie przez parę sekund. Dorwę się każdego filmu, jeśli tylko zobaczę to nazwisko w tytule.

Pawcio_filmaniak

Oglądnąłem właśnie Blind Side i tam to dopiero wpada w oko - mimo że postać nie pierwszoplanowa. I zagrana IMO bez zastrzeżeń.

Pawcio_filmaniak

Świetnie prezentuje się w Treme.

adamale

Pawcio_fil_maniak kiedyś gdy wchodziłem na forum poświęcone lost - zagubieni (gdzie grała postać Cassidy Phillips) to był tam temat w którym pytano jaka według was jest najpiękniejsza aktorka w serialu. Nikt jej nie wybrał, poza mną ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones