Kirsten Dunst

Kirsten Caroline Dunst

7,7
34 351 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirsten Dunst

niecierpie jej, jest marna i do niczego, taka zołza a w przekleństwach niewinności była równie marna jak zawsze... kwestia gustu

oliaa

powiem szczerze - to jedna z najbrzytszych aktorek, jakie widziałem...

buldog55

cóż, piękna to ona nie jest, ale w Wywiadzie z Wampirem zrobiła kawał dobrej roboty :) ale i tak to zaprzepaściła późniejszymi rolami ;/ a Maria Antonina to chyba jej ostateczny upadek na dno.

lilith_19

a najśmieszniejsza była rola w filmie "piękna i szalona" nie lubie tej aktorki !

buldog55

Wcale nie jest taka brzydka, mi si nawet podoba.

buldog55

mnie się podoba, ładna jest i nieźle gra, np. milutką rolę miała w zakochanym bez pamięci

buldog55

Dokładnie... bleeeh... Gdyby nie kupa tapety, którą zapewne za każdym razem nakładają jej na twarz, wyglądaqłaby jak brzydkawa nastolatka... Nie wiem czemu angażują ja do tylu filmów... żeby jeszcze była jakaś wybitna aktorsko, ajest zupełnie pod tym względem przecięztna. Po prostuy jej nie lubię...

oliaa

Luuudzie, przecież to jedna z niewielu aktorek z tego przedziału wieku, która ma naprawdę interesującą twarz!Obok niej stwawiam Scarlett Johannson. W 'Marii Antoninie' zagrała świetnie, jako dziecko była dobra i teraz też jest. Na początku też drażniła mnie jej twarz i pewna maniera w grze, ale teraz już zaczęłam to doceniać. Mało jest w Hollywood takich NAPRAWDĘ interesująch twarzy.

oliaa

Moim zdaniem niezła aktorka. I jest całkiem ładna... popatrzcie jak fajnie wyglada w Spider-manie gdzie gra M.J.

oliaa

nie moge wypowiadac sie o caloksztalcie tworczosci Kirsten, ale w "Marii Antoninie" przypadla mi do gustu. dobrze odegrala role malo myslacej i raczej pustej kobiety.

koqu_2

edit: oczywiscie nie chodzilo mi o to, ze sama Kirsten jest pusta. po prostu dobrze wcielila sie w role Marii Antoniny. ;)

koqu_2

Osobiście ją bardzo lubię, ma w sobie to 'coś'. No i mam do niej podobny uśmiech co jest zawsze jakąś pociechą ;]

Nikczemna

to chyba niezbyt czesto sie uśmiechsz...?? też masz kły jak u wampira??

oliaa

Oliia czy jak ci tam, jak masz kompleks niższości z powodu swojego wyglądu, to idź do psychologa a nie zaśmiecaj tutejszego forum swoimi debilnymi wypocinami!!!

Bociek_O_le

kolejny wielbiciel kirstusi : ;/;/.....................

oliaa

Wielbicielką to może jesteś ty, ale pewnie P.Hillton i pana (celowo z małej) premiera a mnie chodziło po prostu o to, że filmweb to moim zdaniem nie jest dobre miejsce dla takich ograniczonych umysłowo TROLLI, jak ty!!!
pzdr.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
oliaa

Rzeczywiście nie zbyt jest utalentowana.

PiRaTiCaL_PEARL

a wedlug mnie jest bardzo dobra w tym co robi i wcale nie jest taka brzydka choc do aktorek typu jessica alba to troche jej brakuje ale jakos tak naturalnie wyglada i naturalnie gra chyba ze wolicie p.hilton no to sory ale takiego poziomu ja sie nie znize pzdr

oliaa

Co wy gadacie?? ona jest śliczna a w filmie "Piękna i Szalona" zagrała bardzo fajnie (miała też fajną bluzke z Iron Maiden ;p ).

oliaa

Mam całkiem odmienne zdanie niż Oliaa co do Dunst, jest bardzo dobrą aktorką, udowodniła w wielu filmach np. Elizabethtown - świetna rola !, Spider-Man - bardzo dobrze wciela się w rolę MJ, przy czym jestem na to uczulony, ponieważ jestem fanem s-m. Rolą Marii Antoniny zbyt wiele nie pokazała ale też nie była to rola niskich lotów. Alba i Kirsten to dwie odmienne aktorki, które trudno by porównywać. Co do jej urody, jest orginalna, moim zdaniem jest v-nice ;] Acha nie będę się wypowiadał czy ktoś jest trolem czy nie, nie rozumiem po prostu skąd wiesz ze ona jest zołzą czy jakoś inaczej,

ps. każdy może wyrazić swoją opinię, po to są przecież komentarze

pzdr

dark922

no doba, nic do niej takiego szczegolnego nie mam, poprosty nie est taka piękna... poprostujej dobra rola to MJ, w reszcie to ma takie wampirze zęby :|

oliaa

Oliaa film to nie konkurs piękności, wygląd nie jest najważniejszy. Poza tym to kwestia gustu według mnie Kirsten Dunst ma ładną, a przede wszystkim ciekawą twarz. Uważam, że Kirsten jest obiecującą aktorką, ma na swoim koncie wiele ciekawych ról.

P.S: Bardzo rzadko wypominam błędy i literówki, ale postaraj się przeczytać swój post wysłaniem go.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones