Kirsten Dunst

Kirsten Caroline Dunst

7,7
34 074 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirsten Dunst

Ma zaledwie 24 lata a zagrala juz w tyly filmach, moim zdaniem jest świetnia aktorką!!!

lw23ster

Moim także! Wiele aktorek i aktorów w jej wieku wystąpiło w zaledwie dwóch, trzech góra naprawdę świetnych filmach, a tymczasem Kirsten zagrała w wielu wspaniałych produkcjach. Ona jest po prostu bardzo, bardzo dobrą aktorką!

Elizabeth_Bennet_2

Taaa..Wiec jakby to powiedziec....Liczy się jakośc ,a nie długośc ;)
U Kiki widac , bo zagrała jedną , moze dwie dobre role.
Chyba mi nie powiecie ,ze w filamch Arytmetyka diabła, dziewczyny z druzyny , sztuka rozstania czy spiderman wypadła swietnie? A takich filmó mozna by wymienic jeszcze kilka. Jej lista skrocona zostałaby do 5 filmw, bo katorką jest bardzo przeciętną.

Mantra_2

Ja nie uważam, że jest przeciętną aktorką. Wręcz przeciwnie. Moim zdanie bardzo dobrze zagrała w Spider-manie. Nie mam jej nic do zarzucenia.

lw23ster

Moim także! Wiele aktorek i aktorów w jej wieku wystąpiło w zaledwie dwóch, trzech góra naprawdę świetnych filmach, a tymczasem Kirsten zagrała w wielu wspaniałych produkcjach. Ona jest po prostu bardzo, bardzo dobrą aktorką!

użytkownik usunięty
lw23ster

Moim zdaniem jest dobra.Z góry mówię że nie oglądałam ''dziewczyn z drużyn'' itd. i nie zamierzam.Widziałam ją też w ''Przekleństwach niewinności'',''Wywiadzie z wampirem'' i uważam,że przeciętna nie jest.Z pewnością.

lw23ster

Moim zdaniem Kirsten jest jedną z najlepszych młodych aktorek. Mówisz że gra w słabych filmach. Może w Spidermanie jej nie wyszło, ale każdemu zdarza się wpadka. Porównaj sobie Kirsten do innych aktorek w jej wieku - Hilary Duff czy Lindsay Lohan (Historia Kopciuszka, Szansa na sukces czy Wredne dziewczyny). O tym, że Dunst jest dobra świadczą takie filmy jak Przekleństwa niewinności czy Elizabethtown. Kirsten gra z niezykłą świeżością, jest w niej coś oryginalnego i świeżego, co sprawia że chce się ją oglądać. I jest jedną z ulubionych aktorek Sofii Coppoli - a to chyba o czymś świadczy :)

Skylaria

Zgadzam się Mandy, dodam jeszcze ze czekam na Marię Antonine, moim zdaniem jest lepsza od Keiry Kinghtley, która owszem jest popularna i jakis talent ma, ale w porownaniu do Kirsten jest słaba.

Mona

Według mnie jej filmografia jest imponująca, a sama aktorka jest jedną z moich ulubionych. Jednakże chciałabym aby zagrała jakąś inną niż zawsze rolę. np. jakąs morderczynię-psychopatkę. Ciekawie by było

Skylaria

TYlko jej wpadki zdarzają sie wg mnie troche za często ;)
No wiesz, nie powiedizałabym ,ze nastoletnia Duff jest w wieku Kirsten ;) Może mała różnica ,ale robi wrażenie. Przepraszam bardzo ,ale Kiki tez gra w takich róznych badziewiastych filmach - Sztuka rozstania, Wimbledon, Dziewczyny z drużyny,Spiderman , Mali żołnierze....I tak bym mogła jeszcze chwilkę wymieniać. I ja nie ptorafię odróznic jednej roli od drugiej. Ona nie gra tylko wystepuje. Powtarzam , jakby zostawic w jej zacnej filmogeafii tylko te naprawde wartościowe filmy, to lista była by dluga chyba na jakies 5 tytułow ;)
Cos oryginalnego? Chyba zgryz ;) No oczywiście moim zdaniem.
Bo grac to ona nie potrafi.
pozdrawiam

użytkownik usunięty
Mantra_2

Mówisz, że ma tylko 5 ciekawych filmów, nawet jeśli tak jest , to i tak jest to dużo, wymień mi aktorkę kóra jest w podobnym wieku i ma 5 wartościowych filmów na koncie, jeśli ci sie to uda, to masz umnie piwo.
Ja znam tylko jedną mianowicie Natalie Portman.

Nie powiedziałam ,ze na 5 tytułów, tylko ,ze gdzieś na tyle ;) Około ,a nie dokładnie tyle ;)
Zagrała w 'Wywiadzie z wampirem' (najlepsze okalecznie bohaterki, którą miała zagrac) , gdzie zniszczyła postac Claudii (jako fanka Kronik wampirzych nie moge jej tego wybaczyć) i odrazu okrzyknięto ją odkryciem roku. Aktoreczka z castingu. Mogłabym teraz zapytac co ma piernik do wiatraka (czy jak ktoś woli, Kirsten do aktorki)
Nie liczy sie długośc tylko jakośc ;) Co z tego ,ze jej lista to 150 ról , jak połowa to kompletna pomyłka?

Mantra_2

Roux wymieniasz filmy od których zaczeła się jej kariera(prócz dwóch)
w małych zolnierzach grala jako dziecko, opanuj się. Ja znam Natalie Portman I Scarlett Johanson, które mają podobną filmografie do niej :D

Mona

Kariera. Hm. Widac mamy rózne zdania co do Kirsten. I raczej nie dojdziemy do zadnych wspólnych wniosków ;)
Tylko ,ze filmy, w których grała jako dziecko , zwazywszy na jej młody wiek :P, zajmują pół jej filmografii.

Mantra_2

nie dziwne ze zajmuja pol fimografii - ma dopiero 24 lata:) I tak sie nie zgadzam z toba ze polowa fimografii czy wiecej to totalna kicha czy jak inaczej to nazwales. To ze ma tyle rol na lkoncie siwdaczy o tym ze producenci chetnie widza ja w swoich filmach, a wiec ludzie chetnie ja ogladaja i mozna tez wywnioskowac ze jest dobra w tym robi. Zwazywszy na aktualne trendy filmowe, to niestety wiekszosc filmow jest obecnie tandetna, malo ambitnych. Ale Kirsten grajac nawet w takich fimach pokazuje ze jej poziom gry jest duzo lepszy od wielu innych aktorek, jest po porstu dobry:)

lw23ster

A im wyzej tym gorzej ;)
Będe sie chyba powtarzac do bólu , nie liczy sie długośc tylko jakość, wyzej wspomniana Keira jest MOIM ZDANIEM o wiele bardziej utalentowaną aktorką od Kirsten. Kiedy ona GRA to az chce sie ją oglądac. Pokazuje te emocje , potrafi sie wczuć. A Kirsten? Po filmie zapominam ,ze ona tam grała.
Połowa ? 3/4 ;) Minimum. Policz te rzeczywiście wybitne filmy, gdzie WYSTAPIŁA ( bo ona nie gra) naprawdę dobrze.
'To ze ma tyle rol na lkoncie siwdaczy o tym ze producenci chetnie widza ja w swoich filmach, a wiec ludzie chetnie ja ogladaja i mozna tez wywnioskowac ze jest dobra w tym robi' . Dobre ;D A jak dostała sie do wiata filowego?Przez casting ;) Jest (albo raczej była) bardzo popularna, co nie swiadczy o jej talencie aktorskim. To ,ze płyty Mandaryny świetnie sie sprzedają , a smama 'piosenkarka' pojawia sie na wielu festiwalach muzycznych oznacza, ze potrafi spiewać? Nie sądze.
Zmuszam sie do ogladania filmów z Kirsten zeby potem moc na czymjs opierac swoja opinię . I wierzcie mi , nie pisąłabym tego , gdybym widziała z nią 3 czy 4 filmy ;)
O tak , jak sobie przypomne dziewczyny z druzyny, to nadal chce mi sie smiać ;)

Mantra_2

Nie ma co, bo i tak ani ty mnie nie przekonasz ani ja Ciebie:)
Film taki np jak Dziewczyny z druzyny na pewno nei jest ambitny. ALe na pewno tez takim filmem nie sa Piraci z Karaibow (z Keira). Kazdy ma swoj gust i niech tak zostanie. Znawca zadnym filmowym an ispecjalista tez nie jestes wiec mnie nie przekonasz:P

lw23ster

Wow, pisałam juz o tym kilka postów wyżej ;P Ale co tam ;)
Piraci są napewno lepsi od Dziewczyn ;)

Mantra_2

Na pewno są inni. Wydaje mi się, że nie można porównywać ze sobą filmów z dwóch różnych kategorii, ponieważ charakteryzują się one zupełnie czymś innym. Oglądałam i "Dziewczyny z drużyny" i "Piratów z Karaibów" i mimo, że ten drugi film bardziej mi się podoba, pierwszy nie jest taki zły. Uważam, że to taki film do obejrzenia na raz, na lekko, a "Piraci..."...na milion razy. Ja bardziej lubię Keirę Knightley (to moja ulubiona aktorka) od Kirsten Dunst, lecz Kirsten także bardzo wysoko cenię i znajduje ona wysokie miejsce na mojej liście ulubionych aktorek. Chciałabym jeszcze zaznaczyć, ze Keira grała nie tylko w "ambitnych filmach", przypomnijcie sobie choćby "Podkręć jak Beckham". Policz, w ilu filmach cieszących się Twoim uznaniem gra Keira. Przecież i ona i Kirsten są bardzo młode, więc nie zdążyły jeszcze wystąpić w wielu podukcjach zasługujących na szczególną uwagę. Nie wątpię, że jeszcze zdążą - obie. Pomyśl też - każdy aktor od czegoś zaczyna - na pewno za pierwszą rolę nie dostanie nominacji do Oscara. Każdy z biegiem czasu uczy się nowych rzeczy i wykonuje swój zawód coraz lepiej.

Elizabeth_Bennet_2

Wspomne jeszcze Scarlett Johansson


A ze nie chce mi tego zapisać xpck=0weriwejf

Elizabeth_Bennet_2

tyle, ze o talencie aktora swiadczy tez jego rozwiajanie sie. jak na moj gust to Kristen sie cofa jesli o to chodzi. Za jedne z jej lepszych filmów uwazam "Wieczor z wampirem" i "przeklenstwa niewinnosci", a potem zaczela sie po prostu cofac. Póki co nie jest dla mnie aktorka, która sie jakos wyróznia na tyle, zeby mówic o jej wielkim darze.
Zostaly wspomniane jeszcze Kiera i Scarlett. Obie panie jak na razie ida do przodu. Knightley zdobyla duze uznanie jako Lizzy i mimo, ze wczesniej miala gorsze role to sam fakt, ze tak ladnie sie rozwinela od czasu pierwszej czesci Piratow swiadczy na jej korzysc.
Co do Scarlett to poki co wszystkie filmy jakie z nia widzialam sa bardzo dobre, wiec nie ma co tu duzo mowic.
Jesli ja mialabym wybierac to wolalabym miec na koncie 3 filmy takie jakie ma Scarlett niz 50 takich jak Kristen.

Pozdrawiam

phosiaszek

Wow, juz o tym wspominałam ;)
I 'Wywiad z wampirem' , nie ' Wieczór' ;)
pozdrawiam

Mantra_2

tak, tak, wywiad. Ja mam z tym tytulem zawsze problem. To juz mi zostanie pewnie na zawsze. Tak samo zawsze zle powiem Robie Wiliams i Robin Wiliam (i za kazdym razem wydaje mi sie ze cos pomieszalam).

phosiaszek

Heheh , bo obaj panowie mają na nazwisko Williams ;) Tylko jeden to faktycznie Robin ,a drugi Robbie ;)

lw23ster

Wiecie co wy nie potraficie odróżnić dobrej aktorki od przeciętnej!!!Kirsten jest jedną z lepszych,młodych aktorek na świecie.No wiecie nie mówie o Julii Roberts czy Sandrze Bullock czy Meg Ryan i wielu innych.Ale jak na swój wiek może się pochwalić rolami w wielu bardzo dobrych filmach.Ona ma doiero 24 lata a jaką kariere przed sobą i za sobą!porównajcie ją a np Paris Hilton w domu woskowych ciał a paris jest jeszcze popularniejsza.Kirsten Dunst jest świetną aktorką i naprawde potrafii wcielic sie w rolei wcale nie gra sztucznie.Ma cos w sobie co czyni ja wyjatkowaUwielbiam ją oglądac!!!Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones