Kirsten Dunst

Kirsten Caroline Dunst

7,7
34 100 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirsten Dunst
użytkownik usunięty
Anaissa

Wszędzie grała kiepsko ...

Anaissa

na jakieś 10 filmów, które do tej pory z jej udziałem widziałem powiedziałbym, że Wimbledon, chociaż rola w Piękna i szalona była bardziej wymagająca i dobrze zagrała... a jaki jest twój typ Anaissa?

lubiefilmy_rav

Zdecydowanie "Melancholia". Film jest dla mnie mocno średni ale Kristen zagrała fenomenalnie w roli Justine.

Anaissa

Mnie zabija za każdym razem rolą Claudii w "Wywiadzie z wampirem".Miała tylko dwanaście lat.

A jak ktoś twierdzi,że "wszędzie grała kiepsko" to cóż-pseudoaktoreczki w rodzaju "Pokerface" Stewart polecam.Z pewnością utrafią w gusta.

Anaissa

Wywiad z wampirem i Spider-Man.

Anaissa

Zgadzam się z ronjeremy7 - Wywiad z Wampirem.

Anaissa

Maria Antonina bezapelacyjnie !

Anaissa

Kiki jest dobrą aktorką ale zbyt często gra w słabych filmach - najlepsze role ( najlepsze filmy ) wywiad ...,Melancholia ,Maria Antonina

Anaissa

Nie sądzę, by kiedykolwiek udało jej (zresztą nie tylko jej) się przebić to, czego dokonała w Melancholii.

Robert_Sawyer

Melancholia i wywiad z wampirem dwie najlepsze do tej pory jej role, ale ona może i grywa w gorszych filach ale jakoś do jej gry nie mogę się nigdzie przyczepić.

Bene

Polecam jeszcze All good things - świetna rola, choć w Melancholii i wywiadzie z Wampirem naprawdę przeszła samą siebie.
Szkoda że niestety częściej trafia na filmy średnie, choć ona sama do granych przez siebie postaci podchodzi uczciwie i nie można się do jej gry aktorskiej w ów filmach przyczepić. Zasługuje na dobre role w dobrych filmach

Anaissa

melancholia, wywiad z wampirem, maria antonina i koniecznie trzeba dodać przeklenstwa niewninnosci.
moim zdaniem jedna z najlepszych wspolczesnych aktorek, gdziekolwiek się nie pojawia jest najmocniejszym punktem w filmie.
ale mysle ze najlepsze wciaz jeszcze przed nią.

elennie15

'gdziekolwiek się nie pojawia jest najmocniejszym punktem w filmie' niestety oglądając Upside Down była dla mnie utrapieniem. Cenię ją, chętnie sięgam po filmy z jej udziałem, ale tutaj niestety tylko się uśmiechała.

Anaissa

Wywiad z wampirem

Anaissa

Wywiad z wampirem

Anaissa

...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones