Kirsten Dunst

Kirsten Caroline Dunst

7,7
34 259 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirsten Dunst

Nie wiem czy to prawda, ale podobno Kirsten rywalizowała z Elisha'ą Cuthbert w roli Mary Jane Watson w Spider-Manie. Żałuję, że nie wybrali Elishę.

Fish40

Też żałuję. Taka z niej aktorka jak z Mandaryny piosenkarka... Za każdym razem identyczna gra. Zero jakiejkolwiek charakteryzacji odgrywanych postaci. W każdym filmie gra po prostu Kirsten Dunst.

agatha_7

To nie jest Mary Jane jaką znamy w komiksie, albo w kreskówce. To jest po prostu wiecznie smutna Kirsten.

agatha_7

Widzę, że oceniacie jej grę tylko po roli w Spidermanie.
A szkoda. Kirsten umie się wcielić w każdą rolę i jej mimika jest naprawdę przecudowna.
W każdym razie kłócić się nie zamierzam.
Obejrzyjcie sobie przede wszystkim "Przekleństwa niewinności", "Wywiad z wampirem" lub "Piękna i szalona". Trzy różne role. Trzy "inne Kirsten". Ale w każdej z tych kreacji - genialne.

Anulka_2

nic dodac, nic ująć...


jej role w tych filmach naprawde poruszają i wciągają...

Slimaczysko

mi się podobało jak grała w Elizabethtown. Była tak naturalna i promieniowała z niej taka czysta serdeczność, że się w głowie nie mieści! A właśnie o to w tym filmie chodziło, żeby zagrać wszystko realistycznie...

Irie

mog enapisac to samo co anulka i w pelni sie z nia zgadzam :>

agatha_7

Elisha Cuthbert to co? Genialna aktorka? Ładna i tyle. Nie wiem czy widzieliście "Wimbledon" tam Kirsten Dunst zagrała genialnie (moim zdaniem), a w spidermanie postać MJ jest chyba tak mało ważna, że nawet ja mógłbym ją zagrać ;)

użytkownik usunięty
Fish40

Ponoc Mary Jane była ładna ;>
A Kirsten jest bardzo, bardzo przeciętna. Dziwią mnie jej "odznaczenia"
w lisatch HOT 50 czy tam 100 ^^

Fish40

popieram, Kirsten mówimy NIE!!!

jju

Mamy tutaj klub niechętnych dla Kirsten. Ale przecież to najzdolniejsza aktorka młodego pokolenia. Tak twierdzą ludze filmu, a ja im wierzę, bo mam powody - filmy. Wy pewnie macie duże doświadczenie w krytyce... Co do urody, dla mnie jest boska, ale o gustach się nie dyskutuje!

madamoos

także uważam, ze jest jedna z lepszych aktorek mlodego pokolenia, ale dla innych moze byc drewniakiem...
jednak chyba juz zawsze pozostanie w moich ulubionych... ;)

Slimaczysko

ooo trafione okreslenie: DREWNIAK

wpisuje sie na liste antyfanow kirsten

:>

Fish40

Serio?? Przeciez Elisha jest o niebo lepsza od Kirsten ale lipa ze wzieli Dunst Cuthbert by byla zajebista w tej roli i jeszcze w rudych wlosach super!!

Fish40

również uważam że jest jedną z najlepszych aktorek młodego pokolenia
A "Przekleństwa niewinności" to jej najlepsza rola do tego ta uroda jest boska

Patriota

A co Spider-mana to czy tytułowy bohater przypomina tego z komiksów czy kreskówki nie bardzo

Fish40

Kirsten jest bardzo dobr aktorką, kto mówi, że nie najwidoczniej nie zna się na aktorstwie, lub zwyczajnie jej nie lubi.

Fish40

Fajnie i przekonując zagrała z Orlando Bloomem w "Elizabethtown"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones