Kirsten Dunst

Kirsten Caroline Dunst

7,7
34 351 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirsten Dunst

Nie wiem czemu w każdym filmie przedstawiana jest jako "PIĘKNA" przecież ona jest brzydka. Aktorką jest dobrą ale nie wiem kto w niej urodę widzi bo mnie irytuje już powoli to że jest brzydka a w każdym filmie przedstawiają ją jako piękną.

Grubson91

Brzydka? Nie ośmieszałbyś się publicznie.

forzamilan1

Brzydka jest.

platyna_2

Spójrz w lustro.

Żal mi niektórych. Żyjecie w obrzydliwym świecie.
A piękno można dostrzec - ale trzeba widzieć, a nie tylko patrzeć.

GregoryHouse

Spojrzałam:)
Ale tak serio mówiąc to Kirsten ma urodę dość przeciętną. Jest wiele ładniejszych od niej. Ale oczywiście piękno to rzecz względna, prawda? Każdy ma inny gust. Według mnie,np. bardzo klasyczną, angielską urodę (za którą wręcz przepadam) ma Tilda Swinton. Przez większość pewnie uznana za paszteta. Również podoba mi się uroda Heleny Bonham Carter. Która również jest uznawana za paszteta.

platyna_2

No! I o to właśnie chodzi. Oukie doukie.

Mi się nie podoba Carter - a przepadam za Dunst i przykro mi, jak ktoś pisze, że to pasztet :P
No i nie spędzam czasu trollując w wątkach dotyczących Carter (nie mówię, że Ty tak robisz tutaj - luźna uwaga).

Grubson91

może super piękna to nie jest ale napewno nie jest brzydka jak dlamnie całkiem spoko

kuras121

nie jest ani piękna ani brzydka,ale ma urok Osobisty Oo tak to ujmę;) ii dobrze gra ja do niej nic nie mam;)

Bartekweb2

Według mnie jest bardzo ładna. Nie jest to jednak typ modelki, ale żeby być pięknym nie trzeba przecież mieć ekstra długich nóg. Kirsten urzeka naturalnością i urokiem. Dlaczego więc nie uważać, że jest pięknością? Dla mnie jest (szczególnie fajnie wyszła w Spidermenach, ten jej uroczy, trochę smutny wzrok). Jest niesamowita.

Grubson91

dla mnie bardzo przeciętna. Taka nijaka i nie pasuje mi do Jay Hernandez w filmie"piękna i szalona".
Jest przecietna i od razu piękna bo gwiazdka Hoolywoodu. Gdyby nią nie była pewnie przechodziliby koło niej obojętnie na ulicy taka prawda.

Princesska0512

jest piękna bo jest natuarlna - i gra naturalnie. Ma bardzo ładną, sympatyczna twarz i prosto ułożone zadbane włosy. Nie wiem czego tu chcieć więcej od wyglądu, ale ludzie mają różne gusta dlatego nie wiem czemu sie do tego przyczepiać.

joshee

Wole takie kobietki rółwnież bez tapety: catherine zeta jones, salma hayek. Nie żebym je uwielbiała ale są ładne. A nie jak na siłe robienie np z Sarah Jessicy Parker piekności tylko dlatego, ze wystepuje na czerwonym dywanie. A bez makijazu zgrozo;/ wiele ładniejszych dziewcząt chodzi po ulicach a się o nich nie mówi. I są naprawdę śliczne, a że sie doszukuję jakiegoś piękna na siłe...

Princesska0512

wspomniane przez ciebie aktorki maja orientalną urodę wiec złe porównanie. Piękne one są na zasadzie ciekawostki

użytkownik usunięty
Belsonic

Nie żebym się czepiała, ale Catherina Zeta Jones jest taka orientalna, że hoho :D

Princesska0512

Ona jest po prostu ok. Nie jest ani super piękna, ani brzydka, tym bardziej nie jest przeciętna, bo ma urok, jest cholernie ponętna i naturalna, jednym słowem kobieca, czego często nie posiadają te o wiele piękniejsze od niej i w ogóle brakuje tego większości kobiet a ona to ma. A co do Jay Hernandeza to jest bardzo przeciętny. Przystojny z niego facet, ale gdzie mu do naprawdę przystojnych facetów takich jak chociażby zjawiskowy Leonardo DiCaprio? Przy nim i przy wielu innych wygląda po prostu przeciętnie, co nie znaczy, że coś z nim nie tak.

_mosquito_

a mnie powala ten facet:) ciastko wg mnie i pewnie wiele pań pewnie dołączyłaby sie do mojej opini. Nie zapomnę jak moja kol się śliniła na jego widok w filmie cały czas przy tym psiocząc, że czemu nie dali mu lepszej d.py ;] Wiele osób pewnie mnie zgani i nie podzieli mojej wypowiedzi i ok:) jesteśmy różni i inne opinie mamy:):) a DiCaprio akurat nie w moim guście;]

Princesska0512

no rozumiem :) ja wcale nie twierdzę, że Jay Hernandez nie może być dla wielu kobiet ciasteczkiem :) bo może.... tak samo dla wielu facetów Kirsten Dunst może być cukiereczkiem....
chodziło mi jednak o to, że ani Dunst ani Hernandez nie są przedstawicielami kanonicznego piękna....

Idealną - kanoniczną - posągową - urodę to mają Ledonardo Di Caprio, czy Natalie Portman.... po prostu kanon piękna jest znany od wieków, są to pewne proporcje, twarzy, ciała itd. znane od starożytności (zaznaczam proporcje, nie chodzi mi tu o to czy ktoś jest chudszy grubszy itp. bo i starożytne i rubensowskie i dzisiejsze kształty mają te same proporcje choć bywały grubsze lub chudsze) no i ta dwójka się w ten kanon idealnie wpisuje....
to czy się komuś podoba czy nie to już inna sprawa, nieskazitelne piękno jest nieskazitelnym pięknem a ci dwoje są niemal idealni, wręcz posągowi.....
no ale może przez to mogą być "nudni"... nie wiem....

pod tym względem i Dunst i Hernandez są przeciętni i "niepiękni" choć mają się nam prawo podobać bardziej od Portman i Di Caprio... tak jak mnie podoba się KIrsten Dunst, że jak ją widzę dostaje szału, choć widuję o wiele piękniejsze, które na mnie tak nie działają :)

_mosquito_

Portman lubię, ale to chyba za Leona zawodowca i podoba mi sie owszem:) Dunst i jej oczka czasmi
np tu:http://www.google.pl/imgres?q=dunst&hl=pl&sa=X&am p;biw=1024&bih=677&tbm=isch&tbnid=8yLoyOu6y006HM :&imgrefurl=http://www.klopsik.pl/klopsik-5983.html& docid=QTTayhwygJgGVM&w=300&h=300&ei=lOFbTpzcE6Pm 4QSHlrisBQ&zoom=1 i tu http://www.google.pl/imgres?q=dunst&hl=pl&sa=X& ;biw=1024&bih=677&tbm=isch&prmd=ivnsl&tbnid= MQLs5W2ERY_07M:&imgrefurl=http://man-cellenritiespicture .blogspot.com/2011/08/kirsten-dunst-says-2010-pictures-hot.h tml&docid=wtIwelFDjp4sdM&w=400&h=400&ei=a-Fb To6TK8334QSb8OisBQ&zoom=1&iact=rc&dur=518&pa ge=1&tbnh=161&tbnw=159&start=0&ndsp=15&v ed=1t:429,r:10,s:0&tx=65&ty=80

wymaga pracy aby mnie zachwyciła;/ nie wiem może ja wolę gorące, ostre dzidy;p;p Spokojnie orientacja normalna w pełni. Ale lubie ładne kobiety i mężczyzn;]

_mosquito_

Przepraszam za odpowiedź powyżej ale nic z niej nie wyszło, a nie da rady jej usunąć;/
Portman lubię, ale to chyba za Leona zawodowca i podoba mi sie owszem:) Dunst i jej oczka czasami... jakby cpała wg mnie;p
w googlach sie przyjrzałam jest ok ale jak ma makijaż odpowiednie światło, a jak jest naturalna to az do przesady;/
wymaga pracy jej buźka aby mnie zachwyciła;/ nie wiem może ja wolę gorące, ostre dzidy;p;p Spokojnie orientacja normalna w pełni. Ale lubie ładne kobiety i mężczyzn;] A przy niej czuję się ładniejsza:} (choc nie chadzam po czerwonym dywanie) a raczej popadam w kompleksy jak oglądam co poniektóre;/

_mosquito_

Natalie Portman nie ma kanonicznej urody... a już na pewno nie ma kanonicznej figury (chyba, że mówimy o kanonie urody współczesnego modelingu, z pominięciem wzrostu).
Leoś nie ma na pewno idealnej, posągowej postury...

Choć nie ukrywam, że oboje idealnie wpisują się w mój osobisty "kanon piękna";-)

Grubson91

Mi tam się podoba.

Grubson91

Wg mnie jest piękna kobieta zawsze mi się podobała a gust mam podobno wcale nie najgorszy.

Grubson91

ona jest najpiękniejsza na świecie. jest bardzo naturalna i ogólnie zajebista i piękna.

Grubson91

A mi się ona kojarzy z młodą Claudią z "Wywiadu z Wampirem" ... Jak oglądam filmy z nią zawsze przed twarzą staje mi widok dziecięcej Claudii xD

Wampirzycaaaa

bo to ona :)

Mistrzak

Serio o.O Nie wiedziałam xD Chodziło mi o to ze całkowicie nie wygląda jakby dorosła xD Cały czas wygląda na Claudie ;D

Wampirzycaaaa

nie przesadzajmy :) fajna kobitka zabieram sie za melancholie

Grubson91

przecietna na maksa jest, choc calkiem sympatyczna

Grubson91

Dla Ciebie brzydka, dla mnie...interesująca.

Grubson91

Żadna kobieta nie jest brzydka tobie np podobają się rude piegowate kobiety a komuś innemu kobiety takie jak Kristen.

szymas93

Fajna laseczka ; ]

Grubson91

Na swój własny sposób jest . . .
po prostu kobieca i to wystarczy!

Grubson91

ma to cos

Grubson91


Bardzo długo uroda Kristen mnie drażniła. Nie wiem po którym filmie przekonałem się do niej, co więcej, bardzo mi się spodobała. Niektóre stroje jak chociażby błękitna sukienka w Uśmiech Mona Lizy (1:26:00) doskonale podkreśla jej magiczną urodę - nie jest pięknością, ale z jej twarzą można zrobić wszystko. Absolutnie plastyczna, doskonała figura (54 kg przy 173 cm) i absolutny brak oznak anoreksji i innych diet.

Grubson91

Nie jest piękna, ale nazwanie Kirsten brzydką to przesada.
Jest przeciętna, ale naturalna.

Zresztą, każdy ma swój gust.

Bris

Wygląda jak sobowtór Jean Harlow- da się ją lubić ;]

Grubson91

1. Wszyscy aktorzy i aktorki muszą być nieskazitelnymi bożyszczami?
2. Sprawa gustu - dla mnie jest piękna.

Grubson91

Dokladnie. IMO wyglada jak dziewucha z niemieckiej wiochy. Nigdy nie moglem zrozumiec zachwytow nad jej uroda.

Grubson91

mnie sie zawsze podobala..... ma w sobie to "cos" :)

loonatyk

mnie nigdy i nie mogę tak samo zrozumieć czemu tak się komuś podoba - za okrągła twarz i po prostu nie mój typ urody

użytkownik usunięty
Grubson91

Nie wolno mówić o kobiecie że jest brzydka.

Grubson91

Zgadzam się z tobą

Grubson91

cóż, moim zdaniem zbyt ładna nie jest... ma przeciętną urodę, kiedyś mi się wybitnie nie podobała, teraz jest ok, co więcej - bardzo lubię ją jako aktorkę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones