Kirsten Dunst

Kirsten Caroline Dunst

7,7
34 100 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirsten Dunst

przecież ona jest jedną z najcudowniejszych, najsłodszych kobiet jakie widziałem, jest poprostu urocza.

K_Paxian

też się takim wypowiedziom dziwie.
no cóż, nie pozostaje nam nic innego jak okazać swoją wspaniałomyślność i postarać się o wyrozumialość ;)

K_Paxian

Zgadzam sie z powyzszymi wypowiedziami, Kirsten ma slodka urode i przyznam sie bez bicia ze troche jej tego zazdroszcze. Bardzo podobala mi sie jej rola w Wimbledonie! Jednym słowem super aktorka! Pozdrawiam..

Martyha

buahaha! ok, kazdy ma swoje zdanie! osobiście jej nie znosze!wimbledon taki sam jak kirsten beznadziejny! najgłupszy film jaki widzialam! ale cuż chyba nikt nie chcial zagrac tam tej głownej roli to zgłosiła sie krosten....ale najpieerw zapytala o gaże...musieli jej sporo zapłacic skoro sie zgodziła!ja tylko pisze to co myśle....jest oszałamiająco piękna?? chyba w porównianiu z wiewiórką....N-I-E C-I-E-R-P-I-E J-E-J!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! nie ma jej czego zazdroscic ale to oczywiscie zalezy od gustów....czego ja bym MOGŁA jej zazdroscic? tego sztucznego usmiechu? farbowanych włosów?operacji plastycznych?milionów na koncie? :D, 'wspaniałych' ról?jej urody :DDD?nie ma takiej rzeczy!!!!!! oki....odrazu mi lepiej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones