Kirsten Dunst

Kirsten Caroline Dunst

7,7
33 215 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirsten Dunst

oglądałem Eternal Sunshine of the Spotless Mind i była z niej niezła laska, a teraz? szkoda gadać

Oswaldd

Ty też z wiekiem nie będziesz piękniał...

Robaczek_12

W Odwróceni Zakochani z 2012 jest bardzo ładna :)

KaeM_4

Mi się wydaje, że wciągu kilku lat to ona wgl nie straciła na urodzie i uroku . Wiadomo, nie wygląda jak np w "Zabójczej piękności" ale tam była nastolatką. :)

Robaczek_12

Makijaż wiele jej pomaga. W Melancholii widać ją naturalną w kilku scenach

KaeM_4

A jakiej aktorce makijaż wiele nie pomaga? :) Nawet te które są uważane w Hollywood za najseksowniejsze na co dzień wyglądają jak przeciętne dziewczyny z ulicy.

Robaczek_12

kilka by sie znalazlo :)

kiki_zjada_guziki

Które? sama Portman czy Cruz nie powalają swoim codziennym wyglądem. :)

Robaczek_12

np taka Mila Jovovic, czy Kate Backinsale

kiki_zjada_guziki

Co do Beckinsale to się zgodzę, jednak jeśli chodzi o Milę to jej uroda jest bardzo specyficzna nawet w pełnym makijażu, więc tutaj rzecz gustu.

Robaczek_12

Mila piekna jest zawsze :) Kolejne to np Elizabeth Banks i Elizabeth Hurley, Aniston tez piekna bez makijazu, duzo dziewczyn bym znalazl jeszcze :)

kiki_zjada_guziki

Aniston była piękna, jakieś 10 lat temu, obecnie przez wypełniacze zrobiły jej się bardzo męskie rysy twarzy, do tego nie wiedzieć czemu głos jej się obniżył, może przez używki... gdzie jest tamta Rachel, ja się pytam? :(

Oswaldd

A co, ma z wiekiem piękniejać?

Oswaldd

Nadal dobrze wygląda co wy piszecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones