Kirstie Alley

Kirstie Louise Alley

7,8
3 948 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirstie Alley

Zbyt tłusta, raczej brzydka i za mało śmieszna (a specjalizuje się w rolach komediowych), do tego raczej mierna aktorka.

Franio

za to ty jesteś w prost idealny , żałosne

BlackRose58

Przecież ta strona nie jest o mnie tylko o Kirstie. Lubisz ją - twoja sprawa, a ja jej nie znoszę!

Franio

A czy tylko chudziny muszą być pokazywani w tv? Aktorzy to zwykli śmiertelnicy, którzy mają problemy jak każdy. A to czy jest brzydka czy nie to tylko kwestia gustu.

Franio

Zapewne sam żeś niezbyt urodziwy i do tego jeszcze pryszczaty, a Kirstie Alley to świetna aktorka.

Franio

Nie jesteś jedyny(a) - ja też jej nie lubię/lubiłem ! Jej poziom aktorstwa jest taki, jak tego kraju - żałosny !

cOOba

Dobrze,że chociaż takie tuzy jak wy nadrabiają ;p.

antygrafik

Nie wykluczone, byli(ły)byśmy lepsi od niej z tym jej żałosnym aktorstwem !

cOOba

Dziwne... jako część tego kraju prezentujesz jego poziom... sam generalizowałeś, więc to nie moje stwierdzenie... idąc tym tropem jesteś żałosny... jak więc możesz ją przebić?

cOOba

Litości, trzeba umieć zagrać fanatyczną abolicjonistkę, ba co tam grać, trzeba być fanatyczną abolicjonistką. Pan, żeś chyba nie oglądał "Północ-Południe". Rola Virgillii Hazard to coś więcej niż głupie uśmieszki i miny.

Pozdrawiam!

akira894

Dokładnie. Była tam rewelacyjna i w sumie głównie dla niej ten serial oglądałam.

użytkownik usunięty
Franio

Co z tego, że tłusta? Nawet jak jest chuda jest tak irytująca, że ma się ochotę przyje*** jej łopatą.

Dokładnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones