Kit Harington

Christopher Catesby Harington

8,2
23 967 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kit Harington

Przepraszam, ale w żaden sposób nie trafia do mnie jego wykrzywiona wiecznym umęczeniem twarz. Drewno, jeśli chodzi o GoT, w innych filmach go nie widziałam, może po prostu rola mu nie podeszła, ale szczerze wątpię. Taka męska wersja Kristen Stewart?
I tego...może mam paranoje, ale mam wrażenie, że jego głowa jest nieproporcjonalnie duża w stosunku do ciała.

SupaMario

Zgadzam się z Twoim zdaniem :)

Igno

popieram, drewno totalne xd

Igno

Niestety muszę się z Tobą zgodzić.

Igno

Ja się jednak nie zgadzam. Na poczatku pamiętam jak mi przeszkadzała postać którą wykreował, wiecznie rozdarty z umęczonym wyrazem twarzy. Wtedy to mi nie pasowało, ale z każdym sezonem zyskiwał w moich oczach a teraz nie wyobrażam sobie serialu z kimś innym w tej roli.

Igno

Nie wiem czy mogę tu wstawić ten link, ale to dla tych wszystkich, którzy tez uważają, że Jon Snow ciągle wygląda na cierpiącego :D enjoy! https://www.instagram.com/p/Bx72F9aliv7/?igshid=1oyp4gk2qr2km

Igno

Też widziałem go tylko w Gocie gdzie grał harcerzyka.Nawet to zagrał jak drewno

Igno

Dobrze mówisz

Igno

Pełna zgoda. Najsłabszy aktor grający jedną z najważniejszych ról. Nie wiem czy Ed Sheeran nie byl lepszy... no może nie. Jak widać reszta dała radę. Serial jest genialny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones