Klaus SchulzeI

8,0
34 oceny muzyki
powrót do forum osoby Klaus Schulze

Lista płyt Klausa Schulze, które najczęściej słucham:

Body Love 1977
X 1978
Dune 1979
Live 1980
Audentity 1983
Aphrica 1984
Live KlangArt 2001
Rheingold 2008

Niestety nie widziałem filmów, do których skomponował muzykę?.
Ktoś widział?.

Janpiot

body love to świetny album , "X" jest albumem genialnym - to co tam się wyprawia w Ludvig II Bayer , czy Fredrichu Nietzsche jest wspaniałe czasem myśle iż Schulze miał jakby duchową pomoc z zaświatów tworząc te utwory ... a jest jeszcze świetny Georg takl , czy transowy Frank Herbert ... kilka ostatnich krążków także uważam za dobre - fajne są też pojedyńcze utwory z Silver Edittion

ale na tym koniec audenitty to nie muzyka a dzwiękowa dokumentacja psychozy , africa to kopalnia muzycznego nonsensu ...a Duna jest bardzo słabą płytą
obecnie siedze ostro w starym Tangerinne Dream

DavidTua

A ja uwielbiam Timewind. Jak słucham tej płyty, zamykam oczy i widzę wysokie chude istoty z okładki, choć nieco inne, z długimi dziobami czy jak to nazwać, jak poruszają się w nierealnych krajobrazach, pustyniach, przy wielkich upałach. Albo lecą gdzieś w kosmos.

Janpiot

http://www.youtube.com/watch?v=Z4mAGfV7pJE&list=UUk13xxO52Gba6U8_tesbaDw

Janpiot

Angst! zdecydowanie polecam ten film i ten soundtrack. Utwór "Pain" to psychotyczny kosmos...

Janpiot

ja słucham w zasadzie wszystkich płyt na zmianę, wolę te starsze, a przede wszystkim Irrlicht

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones