Kodi Smit-McPhee

7,4
11 223 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kodi Smit-McPhee

Przez caly film dzialal mi na nerwy, nie mam pojecia kto go wybral do roli chlopca.

shen16

Działasz mi na nerwy, nie mam pojęcia kto kupił Ci komputer i płaci za internet.

shen16

Działasz mi na nerwy, nie mam pojęcia kto kupił Ci komputer i płaci za internet.

użytkownik usunięty
shen16

Działasz mi na nerwy, nie mam pojęcia kto kupił Ci komputer i płaci za internet.

shen16

Działasz mi na nerwy, nie mam pojęcia kto kupił Ci komputer i płaci za internet.

shen16

Zgadzam się, może nie działał mi na nerwy, ale jest to zdecydowany minus tego świetnego filmu, chłopak grał tak beznamiętnie, tak jakoś bezpłciowo, jakby tylko mechanicznie wykonywał polecenia reżysera. Tak, wybór tego młodego pseudo-aktora był niestety błędem twórców.

Ragnar

Ragnar w pełni się z tobą zgadzam Kodi to najsłabszy element "Drogi", cały czas sprawiał wrażenie stremowanego dzieciaka, który pierwsazysraz występuje w szkolnym przedstawieniu, a nauczycielka podpowiada mu tekst gdzieś zza pleców.

Ragnar

Bezpłciowy to możesz być Ty, chłopak zagrał bardzo dobrze, wręcz wyśmienicie zagrana rola. Oczywiście hejterów nigdy mało i to się nie zmieni, pozdrawiam trolle ;)

Ragnar

Dokładnie to miałem na myśli oglądając tego dzieciaka w "Drodze". Miejmy nadzieje że dorośnie aktorsko i zmężnieje bo póki co słabizna.

shen16

Rewelacyjna rola w filmie "The Road" jak nie odrózniasz wyuczonego
aktorstwa od spontaniczności młodocianego odtwórcy to nie zabieraj zdania w
temacie. Młody aktor znakomicie zagrał w "Drodze" bez szarżowania typowego
dla dzieciaków na ekranie, przekonująco tworząc duet z Mortensenem.

browne_2

młody dobrze zagrał, szczególnie w ostatniej scenie filmu, gdzie emocje musiały być szczególnie dobrze przedstawione, dzięki niemu aż ścisnęło mi gardło a fim oglądałem zaraz po przeczytaniu książki

shen16

Święte słowa. Dzieciak żenująco słaby i denerwujący, tak to grają dzieci w Polsce. W Stanach na pewno mają dziecięcych aktorów tworzących kreacje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones