Kodi Smit-McPhee

7,4
11 223 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kodi Smit-McPhee

Czytając niektóre wypowiedzi pełne zachwytu nad tym dzieciakiem myślałem,że piszemy o zupełnie innych osobach,a jednak...Kodi gra fatalnie.Widziałem go w 3 filmach,zawsze to samo: stremowany dzieciak ,jakby przed chwilą przyprowadziła go mamusia na zdjęcia próbne reklamy jogurtu czy gumy do żucia. I takiego dzieciaka wkładać do poważnych filmów,beznadzieja.Sposób gry zawsze ten sam:mdły,bez emocji ,bez charyzmy.Film to nie szkoła dla nieśmiałych,wrażliwych dzieciaków z problemami ,ale twardy biznes.Dzieciak też aktor i musi być oceniany po roli,a nie,że w tym czy owym filmie miał 13 czy 11 lat i biednego chłopczyka nie można krzywdzić. W Drodze grał fatalnie.Rozwalał ten świetny film swoją mdłą grą.Nie mogłem się skupić na filmie słysząc ten jego monotonny głos ,ten brak wyrazu i zero ekspresji.

użytkownik usunięty
thanau

Widzę że mamy tu prawdziwego "twardego" gracza w biznesie. Chłopak ma dużo nominacji w kategoriach aktorskich. Napewno dużo mu brakuje ale ma dopiero 15 lat.

thanau

moglbys przeczytac ksiazke zanim sie wypowiesz. kody zagral dokladnie tak jak mial zagrac, idealnie odwzorowal postac chlopca z ksiazki, niepewnego, wystraszonego

thanau

rozumiem o co ci chodzi, chłopak ma piękna twarz, w przyszłośc laski beda za nim szalec i cię to pewnie irytowało, a doszukujesz sie filozofii, że niby kiepsko grał

thanau

Oglądaliśmy w pięc osób film "Droga" i wszyscy zgodnie stwierdziliśmy że chłopaczek Spie*&%olił ten film

thanau

A dla mnie zagrał bardzo dobrze, nieporównywalnie lepiej niż niejeden młody aktor. Również czytałem tą książkę i mogę z całą stanowczością powiedzieć że @fire.death ma rację. Chłopak zagrał tak jak powinien, wyobraź sobie siebie w takiej sytuacji, umierasz z głodu, co chwilę ktoś chcę Cię zabić i zrobić z Ciebie obiad. Jak ten chłopak ma wyglądać pewnie? Jak ma nie być wystraszony? Pomyśl o tym

thanau

Popieram

thanau

+1000 , jak ogladalem ten kicz "Droga" to mialem ochote tego dzieciaka zabic.Za kazdy razem jak powie tylko slowo to mam ochote go nawalac lopata po ryju.
"co chwilę ktoś chcę Cię zabić i zrobić z Ciebie obiad." taaa i leci do jakiegos chlopczyka z kredkami.Zastanow sie chlopie co piszesz.

thanau

Mam identyczne odczucia do tego "aktora".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones