Konstantin Kryukov

7,6
278 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Konstantin Kryukov

...no i artystyczna dusza :) - postać, którą stworzył w "Dziweiątej Kompanii", to mój ideał.

soureen

Na tym zdjęciu wygląda jak Luke Perry z czasów BH90210 ;)

Ale postać rzeczywiście bardzo "ładna", ginie

cosia

Z tego, co pamiętam to on jedyny przeżył :) (na końcu Go pokazali z wąsem)
I bardzo dobrze :) Piękny jest :D

nova

Niestety, on nie przeżył, przeżył Lytiu. Ale rzeczywiście, niesamowicie przystojny facet, nie mogłam się na niego napatrzyć, do tej pory mam tę śliczną buźkę przed oczami... ;) A i grał całkiem nieźle.

nova

On nie przeżył! Zgadzam się z Wami mega przystojny, a z "9tej kompanii" urodą powalił mnie też Aleksey Chadov, w filmie nazywał się Wróbel;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
soureen

w filmie "Dziewiąta kompania" jest nieziemsko przystojny,cala postać -ideał -jak wyżej :)

użytkownik usunięty
pani_two

Ja się podpisuję pod powyższymi wypowiedziami. ;)

użytkownik usunięty
soureen

Próbowałam go narysować i nie mogłam oddać tego pociągającego wyglądu. Po dziewiątej kompani zakochałam się bez pamięci.

soureen

zgadzam się :)
artystyczna dusza to jest to !

soureen

Bóg sexu, nic więcej!!! Gdy go zobaczyłam w "9" to miałam ochotę wywlec go z telewizorni

soureen

zakochałam się...;)...facet ideał;*

justyna_juzik

bardzo przypomina mi Luke'a Perry'ego, jak jeszcze był młody i przystojny hehe ;]
widziałam go w "9 kompanii" - niesamowite spojrzenie; podobały mi się też jego włosy i to, że lubił mieć w ustach wykałaczkę ;D

G_ocha

dookładnie..to spojrzenie wymiata mmm...;)

soureen

Nie wiem czy taki ideał jak już rozwiedziony ;)

soureen

Zagrał świetną rolę i oglądając film bardzo chciałam żeby to on przeżył, ale jak poszedł rysowac już było wiadomo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones