Konstantin Lavronenko

8,1
634 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Konstantin Lavronenko

Chciałbym mieć taką twarz. Trudno powiedzieć, że mi się dany aktor "podoba", bo to kiepsko zabrzmi - twarz Ławronienki robie za to niesamowite wrażenie. Chciałbym tek wyglądać za 20 lat.

skomoroch

Zgadzam się, ma świetną twarz, też bym chciała tak wyglądać.
Oczywiście jakbym była mężczyzną :-) A tak poza tym to był świetny w Powrocie i Wygnaniu. Polecam.

Akualopetaka

Świetny był również w ,,Mistrzu" (choć sam film już nie zachwyca, mówiąc delikatnie). A twarz, cóż, genialna? Tak. To chyba dobre słowo, w kontekście jego zawodu.

Korien K.

100% mężczyzna, 1000% Rosjanin ;) Aktor wysokiej rangi.

skomoroch

A propos jego twarzy... oglądając "powrót" miałam wrażenie, że skądś znam tą twarz... kogoś mi przypomina i nie mogłam sobie przypomnieć, dopiero po chyba tygodniu zorientowałam się, że przypomina mi kierowcę pewnego autobusu. Co prawda kierowca ów uznany był przeze mnie za ostatniego gbura i buraka, który nie potrafi się uśmiechnąć i tylko burczy pod nosem, teraz gdy przypomina Ławronienkę, a jest do niego baaardzo! podobny, to zmieniłam zdanie o nim, teraz wydaje mi się bardziej przyjaznym człowiekiem :)

skomoroch

Nie wiem czemu, ale mnie on przypomina Jose Mourinho. :o

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones