Kristen StewartI

Kristen Jaymes Stewart

6,7
43 169 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Stewart

drewno aktorskie totalne.Tak jak Pattison dobry rolami chociażby u Croneberga udowodnił że coś tam umie zagrać.Stewart nie oceniam tylko przez pryzmat ZMIERZCHU(jak dla Mnie najgorszego filmu ostatnich latach) ale widziałem ją ostatnio w Camp-X-ray i still Alice gdzie wypadła strasznie(wystarczy spojrzeć jak w Still Alice Julianne Moore "zmiażdżyła ją aktorsko i zresztą chyba nie tylko ona). Niestety miernota aktorska straszna
Dla Mnie 1/10

luki138

Popieram! Aktorka jednej kiepskiej miny... ale patrzac na jej pochodzenie nie ma sie co dziwic ze ja angazuja pewnie rodzice role zalatwiaja. Drewno z niej straszne a ona sama wyglada jak menel. Szkoda bo az taka brzydka nie jest.

rachel20

dokładnie:)

luki138

Ja znam gorsze aktorki.

Truskaffka11

jakie?bo ja niestety nie

luki138

Według mnie na podobnym poziomie gra Gabriella Wilde, ale ona zagrała w niewielu filmach w porównaniu z Kristen. Do tego jeszcze większość aktoreczek Disneya. Przyznaj, że Kristen to aktorskie drewno. Żadnych emocji.

Truskaffka11

* Przyznam

luki138

Strasznie irytuje mnie ta dziewucha! Kiedy ona w koncu zamknie ta jape???? To jest jakas wada, ze wiecznie z rozdziawiona geba chodzi?

użytkownik usunięty
luki138

zgadzam się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones