Kristian Espedal

Kristian Eivind Espedal

7,4
7 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristian Espedal

Koleś z Gorgoroth ;)

LOBO9

Gaahl już od kilku lat nie gra z Gorgoroth...;)

Artemistress

W zasadzie to jest 2 razy na filmwebie bo jest jako Kristian Espedal i jako Gaahl. Trzeba będzie ich połączyć. Poza tym Gaahl jest fajnym koleśem dobrze się z nim rozmawia choc trzeba dobrze słowa dobierac.

Throttlehand

Rozmawiałeś z EsPEDALEM osobiście że tak twierdzisz?

Sanderus

Tak dwa razy na koncercie w Cork w Irlandii.

Throttlehand

AAA zatem wracam honor.

Throttlehand

To prawda że jest ciepły?

filthy_pig

Prawda, jak go spotkałem drugi raz to prawie cała sala huczała od tej plotki. Ale ja mam to w dupie, nie wpływa to na moja opinie o nim. Wiem ze wielu ludzi go lubiło do momentu az się o tym dowiedzieli a póżniej bluzgali na niego.

Throttlehand

Ja też to mam gdzieś.A nawet lepiej bo trzeba mieć jajca żeby w tym towarzystwie się przyznać.Zresztą jest niezłym ekscentrykiem i indywidualistą i chyba ma to gdzieś również.

filthy_pig

Pewnie tak.

Throttlehand

"fajny koleś" i "dobrze słowa dobierać" - to świetnie pasuje do tego wywiadu: https://www.youtube.com/watch?v=32iX5lbVDto - gorąco polecam obejrzenie całości, niecierpliwym na zachętę proponuje od 28 minuty do końca, tylko bez przewijania!

malkontent

Dziwne że mu oczy nie łzawiły. Jak bym miał tak dlugo otwarte to bym się łzami zalał ;)

malkontent

Ale zawias :P

Throttlehand

Satan.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones