Kristoffer Joner

7,3
2 145 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristoffer Joner

Wczoraj obejrzałam VILLMARK. I o ile film jest niebardzo, tak samym Kristofferem jestem po prostu zauroczona! Jest po prostu przepiękny! :) Mam 25 lat, a gadam trochę jak taka naiwna nastolatka, ale no nic na to nie poradzę. :D Facet jest po prostu boski. :D Być może jest to spowodowane faktem, iż jest bardzo podobny do mojego "przyjaciela". ;) Hyhy. :)))

m4d214

Cieszę się, że nie jestem sama w swojej fiksacji. Ze względu na tego aktora obejrzałam w ciągu ostatnich kilku tygodni więcej norweskich filmów niż przez całe dotychczasowe życie.
Szczególnie polecam” Himmelfall”( „Otoczeni niebem”) oraz „Den Siste revejakta” („The last joint venture”). Pozdrawiam.

Karn_Evil_9

Co prawda jestem raczej fanką horrorów i sci-fi, ale jak polecasz, to chętnie w najbliższym czasie obejrzę. :)

m4d214

Ja też najbardziej lubię horrory . Jeżeli więc chodzi o filmy z tego gatunku (lub z jego rejonów) to widziałam 4 w których grał Kristoffer Joner: 'Skjult" , Babycall" , "Naboer", (które polecam jeżeli nie widziałaś) oraz Villmark, o którym pisałaś.

m4d214

Haha ja tez go uwielbiam. I jak napisałaś. On jest po prostu boski, cudowny. W najbliższym czasie zamierzam obejrzeć "Uskyld" i "Skjult", a później kolejne. Jest naprawdę dobrym aktorem! :)
Też najbardziej lubię horrory ;P

m4d214

To jest nas więcej. :) Kristoffer jest boski. Jak na razie widziałam go tylko w horrorach, ale mam zamiar obejrzeć jeszcze inne jego filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones