Kristoffer Joner

7,3
2 145 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristoffer Joner

ktoś się ze mną nie zgadza ? ... nikt ? tak myślałem

Myslo

a tu Cie zaskoczę też według mnie jeden z lepszych aktorów norweskich.Dobrze gra w thrillerach i horrorach.

Myslo

co warto, oprócz skjult, zobaczyć? najlepiej w podobnym klimacie

rnj

koniecznie ´drzwi obok´nie wiem czy najlepszy norweski aktor ale na pewno jeden z lepszych aktorow w ogole :)

smoleniec_a

brzmi ciekawie, dzięki :)

rnj

Mroczny las 7/10
Mroźny Pocałunek 6/10
Ond Tro 5/10
Drzwi Obok 8/10
Skjult 10/10

rnj

Polecam ''Babycall''. Niby nic, ale bez powodu na jego profil nie zajrzałem :)

Myslo

Mogę się z Tobą zgodzić z zastrzeżeniem, że nie kojarzę zbyt wielu norweskich aktorów :) ale widziałem go w kilku dobrych filmach i zawsze film dużo zyskiwał dzięki niemu.

Myslo

Zgadzam się do połowy- trzeba zrobić miejsce dla Axela Hennie. Hodejegerne polecam np :)

jegelskernorge2

przyznaje, Axel to koles o 100 twarzach i niesamowitym talencie. Ogladalem go w jego najpopularniejszych filmach i chetnie zobaczyl jeszcze wiecej. Ciekawe jakby sobie poradzil w roli czarnego charakteru lub psychola. "Uno" miazdzy.

Myslo

wiesz gdzie zobaczę Uno online? I norweską Wyspę skazańców tj w oryginale Kongen av bastoy :)

jegelskernorge2

Uno raczej latwo znalezc na internetach co do Wyspy to jak sprawdzalem jakis czas temu to nie bylo napisow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones