Krystyna Konarska

8,6
559 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krystyna Konarska

Krystyna Konarska ma stronę internetową!!!http://konarskakrystyna.pl/ co prawda strona w budowie ,ale można złożyć życzenia urodzinowe ,imieninowe Pani Krystynie, lub napisać wiadomość.

ewa_szczepanik1

Witam, mam w pamięci wiele Pani piosenek z lat 60-tych i chętnie kupiłabym płytę z tamtych lat dla siebie i znajomych. Próbuję znależć w internecie jakąś informację o możliwości kupna ale są tylko pojedyńcze piosenki.Czy nikt nie odtworzył w formie płyty kompaktowej Pani piosenek? Myślę, że byłaby to duża przyjemność móc je mieć w zasięgu ręki...
Serdecznie pozdrawiam
Dorota Piechocka

d_piechocka

Pani Doroto ,jestem znajomą Pani Krystyny Konarskiej.
Pani Krystynie będzie niezwykle miło jak wpisze sie Pani na stronie www.konarskakrystyna.pl ,jest tam adres piosenkarki kk@konarskakrystyna.pl-zapewniam ,że takie dowody akceptacji bardzo Ją ucieszą.Płyta będzie,mam nadzieję juz wkrótce,a na niej tez francuskie piosenki artystki.Mało kto wie,że w Paryżu KK wydała 16 płyt.To cudowna wspaniała osoba i nadal bardzo piękna kobieta. serdeczności Ewa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones